До 210-ї річниці всесвітньо відомого  письменника у Гоголевому відкриють  Центр дозвілля

До 210-ї річниці всесвітньо відомого письменника у Гоголевому відкриють Центр дозвілля

У Гоголевому Шишацького району триває реконструкція Будинку культури. Вже на початку квітня там буде сучасний Центр дозвілля. Він поєднає нові технології та історичну складову. Нещодавно в приміщенні, де триває реконструкція, відбулася чергова робоча нарада, у якій взяли участь представники облдержадміністрації, депутати та виконавці робіт. Наразі вже закінчилися основні роботи, триває облаштування території та внутрішнє оздоблення.

Голова ОДА Валерій Головко під час відвідин Центру дозвілля наголосив, що Національний музей-заповідник Миколи Гоголя є унікальною туристичною та культурною візитівкою Полтавщини, яку ми маємо зберегти для наступних поколінь. Центр дозвілля – масштабний проект, який включатиме бібліотеку, галерею, філію музичної школи та багато іншого.
Нині будівля поступово набуває нового вигляду: гостей зустрічають відомі особистості Полтавщини, зображені на фасаді. На даху вже встановлені сонячні батареї, а всередині відремонтовані кімнати з новим покриттям, облаштована сцена, гримерні, приміщення для галереї. У дворі – нові лавки та ліхтарі.
Поки погода не дозволяє працювати надворі, виконавці зосередилися на внутрішніх роботах. На черзі – технічне обладнання, частина якого вже встановлена, прокоментував директор департаменту будівництва, містобудування та архітектури Тимофій Голбан. Окрім цього, планується покласти плитку, встановити ліхтарі, укріпити береги озера. Приблизні терміни закінчення робіт – кінець березня цього року.
– Наразі роботи виконано на 90 відсотків, тож плануємо їх закінчити вчасно, – зазначив заступник голови ОДА Микола Білокінь.
У найближчих планах – виділити кошти на берегове укріплення території. На наступній сесії обласної ради на ці потреби мають спрямувати 7,5 мільйона гривень. Урочисте відкриття Центру дозвілля приурочать до 210-ї річниці Миколи Гоголя, яка відзначатиметься 1 квітня.

Прес-служба Полтавської обласної державної адміністрації.

Добавить комментарий