До резервного фонду області спрямовано  сто мільйонів гривень

До резервного фонду області спрямовано сто мільйонів гривень

Минулої п’ятниці, 8 квітня, у Полтаві відбулося пленарне засідання дванадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. Вів пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький. У роботі сесії взяли участь заступники начальника обласної військової адміністрації, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники обласних організацій.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників і захисниць України, цивільних осіб, які загинули з часу повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, а також депутата обласної ради восьмого скликання Анатолія Попельнюха, який пішов з життя 1 квітня.
Голова Полтавської обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк поінформувала, що згідно з пунктом 8 частини 1 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата обласної ради восьмого скликання Анатолія Попельнюха припинені достроково у зв’язку зі смертю. На підставі повідомлення політичної партії «Рідне місто» депутатом обласної ради оголошено Людмилу Смотрицьку – наступну за черговістю з виборчого списку Полтавської обласної організації політичної партії «Рідне місто».
Голова обласної ради поінформував про припинення функціонування в Полтавській обласній раді депутатської фракції Полтавської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – за життя». Також Олександр Біленький повідомив про створення депутатської групи «За Полтавщину» та міжфракційного депутатського об’єднання «Полтавщина без бар’єрів». Із суспільно значущих питань виступили Геннадій Коваленко та Олексій Матюшенко.
Депутати сформували порядок денний пленарного засідання, включивши до розгляду шість питань. Під час пленарного засідання було схвалено проєкти рішень обласної ради: «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021–2023 роки щодо забезпечення заходів національного спротиву», «Про призначення начальника Управління майном обласної ради» (на цю посаду призначено Лесю Коморну), «Про продовження дії Обласної програми фінансової підтримки підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Полтавської області на 2019 –2021 роки до 2022 року включно», «Про внесення змін до обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2022 рік», «Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2022 рік 16100000000 (код бюджету)».
Як зазначив після закінчення роботи сесії голова обласної ради Олександр Біленький: «До резервного фонду області виділено 100 мільйонів гривень. Кошти призначено для харчування переміщених осіб та на потреби тероборони. Ще 100 мільйонів передбачено для закупівлі медичного обладнання, ліків та реагентів; 80 мільйонів – для обласних комунальних підприємств «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал», реконструкцію котельні та ремонти колекторів.
Дякую колегам – депутатам, нашим партнерам – Полтавській військовій адміністрації за ухвалення важливих рішень! Переможемо разом! Україна – понад усе!»

Підготовлено за матеріалами офіційної інтернет-сторінки Полтавської обласної ради.

Добавить комментарий