Добром зігрівають серця

Добром зігрівають серця

Уже восьме Різдво понад три тисячі українських дітей провели без батька, який загинув за Україну. Наші земляки, які проживають за кордоном, кілька років поспіль прагнуть створити для них святкову атмосферу. Для цієї мети у Варшаві дві українки – мама і донька, Аліна Андрушкова та Вікторія Батрин, – згуртували сотні волонтерів з усього світу. Організатори упродовж року через свою сторінку Swieta bez taty / Свята без тата проводять збір коштів від небайдужих громадян. На зібрані протягом року кошти закуповуються різдвяні подарунки.
Днями подарунки вручали гадяцькій і полтавській малечі, а від початку цього року дітям передали 80 подарункових наборів, з яких 20 вручили 16 січня у приміщенні Полтавської обласної філармонії. У кожному наборі – солодощі та книга «Історія незалежності України». Решту подарунків надіслали до відділень центрів комплектування та соціальної підтримки у Лубнах, Кременчуці та Миргороді.
Долучитися до шляхетної ініціативи може кожен. В Україні гроші можна переказувати на рахунок ГО Центр гармонійного розвитку особистості «Велет» ЄДРПОУ 25884804.
Банківські реквізити:
Р/р UA43305299000002600301621 0453
в АТ КБ «Приватбанк» м. Київ
МФО 305299
У переказі вказують «Свята без тата».

Галина Кондратюк
Журналіст

Добавить комментарий