Доньки і мами: одне захоплення на всіх

Доньки і мами: одне захоплення на всіх

“Територія творчості: бісер як хобі” – таку назву має спільна виставка вишитих та інших виробів з бісеру двох мам і двох доньок: Катерини Колісник і її дочки Діани та Юлії Мільки і її донечки Ані. Експонати вернісажу представлені у читальній залі Полтавської бібліотеки-філії №6.
Мами й доньки (дівчатка вчаться у полтавській гімназії №13) мають спільне захоплення рукоділлям. Катерина і Діана розповіли, що їхня любов до вишивки, зокрема бісером, – від бабусі, яка добре вміла вишивати хрестиком. І самі вже давно займаються таким мистецтвом.
Активні користувачки цієї книгозбірні живуть неподалік, часто приходять разом на масові заходи, беруть читати книги і журнали. Юлія Мілька багато допомагає бібліотекарям і в тому, що стосується творчої роботи, проведення різноманітних свят.
Нині у фойє бібліотеки все оформлене у весняному стилі, нагадує людям про весняні свята, природу, яка пробуджується від зимового сну. “Хай завжди буде мама!” – промовляє одна з вітрин.
З’явилася тут і виставка дитячих малюнків, присвячених Тарасу Шевченку. Юні художники зобразили портрети Великого Кобзаря і героїв його творів. Ця виставка теж привертає увагу батьків з дітьми, які приходять до бібліотеки сімейного читання в мікрорайоні Браїлки.

Наталія ЖОВНІР
Журналіст

Добавить комментарий