Дооснащення локомотивів General Electric завершується

Дооснащення локомотивів General Electric завершується

Нещодавно Крюківський вагонобудівний завод відвідали президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, директор ТОВ “General Electric Україна” В’ячеслав Феклін, журналіст представництва “Голосу Америки” в Україні Оксана Устюжаніна.

Відбулася нарада, яку провів голова правління ПАТ “КВБЗ” Анатолій Шабала. Затим делегація відвідала корпус пасажирського вагонобудування, де проходять дооснащення у рамках програми локалізації локомотиви General Electric. Гості оглянули, як виконуються роботи, оцінили якість уже готових до відправлення машин. Тривала відеозйомка телевізійного сюжету.
Під час запису для телебачення Анатолій Шабала підкреслив, що дооснащення першої партії – 30 локомотивів – добігає кінця. На ПАТ “КВБЗ” сподіваються на продовження проекту, розвиток і розширення програми локалізації з 10 до 40 відсотків, як передбачено основною угодою. Нагадав, що йдеться про поставку і дооснащення 225 локомотивів. “Ми разом із представниками компанії General Electric налагодили плідну і результативну співпрацю, фахівці розмовляють, як то кажуть, однією мовою. Наразі свої зобов’язання по першій партії підприємство виконало у повному обсязі”, – підкреслив Анатолій Шабала.
Президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер не приховував свого захоплення як підприємством у цілому, так і роботою вагонобудівників над спільним проектом із General Electric. Він зазначив: “Виконання першої частини угоди – дуже важливий факт, чекаємо продовження. Прихід нової техніки на Укрзалізницю є свідченням зростання економіки України”.
Такої ж думки дотримується й директор ТОВ “General Electric Україна” В’ячеслав Феклін, який узяв участь не тільки в роботі цієї делегації, а й у складі комісії з приймання тепловозів, підписання необхідних документів.

Ганна КУДІЯРОВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий