Допоможіть  знайти п’явок

Допоможіть знайти п’явок

«Лікування п’явками в Україні відоме давно. Однак після надмірного захоплення хімічними препаратами про них майже забули. Тільки в останнє десятиліття цей метод почали знову застосовувати. І не безуспішно. Адже лікування п’явками дуже ефективне. Знаю, що п’явки допомагають при недугах серця, нирок, печінки, шлунку, при остеохондрозі, гіпертонії, бронхіті, бронхіальній астмі та багатьох інших хворобах.
Моїй знайомій п’явки колись допомогли при тромбофлебіті. От і я вирішив підлікувати свої вени за допомогою цього випробуваного віками народного методу. На жаль, в аптеках я п’явок не знайшов. І де їх придбати, поки що не знаю. Тому й вирішив звернутися до редакції газети. Допоможіть мені, будь ласка. А ще добре було б більше дізнатися про лікувальні можливості п’явки. І зокрема – при лікуванні варикозної хвороби та тромбофлебіту».
І. П. ПАВЕЛКО.

Шановний читачу нашої газети! На ваше прохання розпочинаємо друкувати серію матеріалів про лікувальні можливості п’явок та їхнє використання при різних недугах.
Ну, а тим, хто розшукує п’явок, радимо звернутися у клуб знавців народної медицини «АЇР» за телефоном (05322) 2-08-02. Вам обов’язково підкажуть, як і де можна придбати цих маленьких цілющих тваринок.

Поділися:

Добавить комментарий