Допоможуть зберегти  молодість

Допоможуть зберегти молодість

Брюссельська капуста містить сульфорафані, що пригнічують розвиток ракових клітин. Також у цьому сорті капусти є мікроелементи, які очищують організм, зміцнюють кісткову систему та імунітет, знижують рівень «поганого» холестерину.
Морква – джерело бета-каротину, або провітаміну А, який регенерує шкіру та запобігає появі зморщок. Цей мікроелемент допомагає зберегти здоров’я очей.
Насіння соняшника є джерелом одного з найсильніших антиоксидантів – лигнанів. Вони нейтралізують вільні радикали, які прискорюють старіння організму та підтримують ендокринну систему.
Додавайте насіння соняшників до щоденних салатів.
Курячі яйця містять залізо й біотин, або вітамін Н. Ці інгредієнти дбають про красиву, гладку шкіру і блискуче волосся. Крім того, вітамін Н підтримує процес метаболізму глюкози в печінці, це цілюще впливає на весь організм і відповідає за правильне функціонування нервової та імунної систем.
Мандарини. Ці фрукти варто споживати не лише в зимові свята! Вони визнані чемпіони за кількістю багатьох вітамінів (включаючи А, Е, С та В), мінералів (залізо, натрій, магній, калій), що зміцнюють імунітет. Також у мандаринах є аскорбінова кислота, яка уповільнює процес деградації клітин, та нобілетин, що запобігає ризику появи діабету й серцево-судинних захворювань.
https://medpravda.ua/

Добавить комментарий