Дорогі читачі й шанувальники  «Зорі Полтавщини»!

Дорогі читачі й шанувальники «Зорі Полтавщини»!

Найстарша газета нашого краю, як, врешті, й усі вітчизняні друковані засоби масової інформації, переживає надзвичайно складні часи. Важче було хіба що в період фашистської окупації. Впевнені, рашистський чобіт не ступить на полтавську землю. Віримо в ЗСУ, у стійкість народу, який відстоює суверенітет своєї держави. Прагнемо утверджувати цю віру зорянськими публікаціями, адже, як слушно зауважив один із наших шанувальників, у воєнну пору надрукований рецепт полуничного чи смородинового варення має не менше значення, ніж фронтові зведення чи поради відповідних служб про облаштування бомбосховищ і правила поведінки в них. Адже життя має продовжуватися!
Саме тому, дорогі полтавці, ми звертаємося до вас за допомогою. Перш за все вдячні всім, хто передплатив «Зорю Полтавщини» на друге півріччя буремного 2022-го. Це, а також доброзичливе ставлення колективу полтавського видавництва «АСМІ» дозволило забезпечити поліграфічний процес. Однак кошторис видатків зростає в геометричній прогресії. Такими ж темпами скорочується рекламний ринок. Тож ми були змушені перейти на одноразовий тижневий випуск, відбулися й значні внутрішньоредакційні зміни. Але навіть такі вкрай непопулярні заходи не дають змоги виборкатися з боргів, мати чітку перспективу.
Протягом усього періоду повномасштабного вторгнення ерефії в Україну «Зоря Полтавщини» не припиняла виходу. Сподіваємося, що так буде й надалі. Сподіваємося, що полтавська громада не залишиться байдужою до долі однієї з найстарших газет України, нашого краю – «Зорі Полтавщини» – і підтримає часопис благодійними внесками.
Наші розрахункові рахунки:
UA 593006140000026003500306618 ПАТ «Креді Агріколь банк».
UA 743052990000026002011202401 в Полтавському ГРУ АТ КБ «Приватбанк».
ЄДРПОУ 02474794. Призначення платежу: “Благодійні внески”.
Сподіваємось на розуміння і підтримку. Будьмо разом і разом наближаймо нашу спільну Перемогу!

Зоряни.

Поділися:

Добавить комментарий