Досягнення в роботі як результат  ефективної діяльності

Досягнення в роботі як результат ефективної діяльності

Якість життя та впевненість у завтрашньому дні кожного українця – це, передусім, високоефективний, організований належним чином соціальний захист. Удосконалюючись з кожним роком, загальнообов’язкове державне соціальне страхування має важливе значення в досягненні економічної та соціальної стабільності нашої країни.

Не остання роль у створенні соціальної рівноваги належить Фонду соціального страхування України (далі – Фонд). Реалізуючи державну політику у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, Фонд у повному обсязі здійснює надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат і медико-соціальних послуг.
На території Полтавської області місію щодо соціального захисту, охорони життя та здоров’я громадян у процесі їхньої трудової діяльності виконує управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) та його 10 відділень: Великобагачанське, Горішньоплавнівське, Диканське, Кременчуцьке, Лубенське, Миргородське, Пирятинське, Полтавське, Хорольське та Полтавське міське.
У першу неділю листопада всі працівники соціальної сфери відзначають професійне свято. Отримуючи на свою адресу слова поваги та вдячності за гуманізм, милосердя й кваліфікованість, виникає бажання поділитися з громадськістю своїми досягненнями та результатами в роботі.
Станом на 01.10.2019 у відділеннях управління перебувало на обліку 100213 страхувальників. Кількість справ потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання склала 5465.
За 9 місяців 2019 року страхові виплати були надані 5526 потерпілим та особам, які мали право на ці виплати, на загальну суму 128,6 млн грн, а саме:
– 5218 потерпілим виплачено щомісячну страхову виплату в разі часткової або повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку, на загальну суму 115,2 млн грн;
– 308 особам виплачено щомісячну страхову виплату як особам, що мають на це право в разі втрати годувальника, на суму 6,5 млн грн;
– 58 потерпілим виплачено одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності на загальну суму 616,1 тис. грн;
– 10 сім’ям та 12 утриманцям виплачено одноразову допомогу в разі смерті потерпілого на загальну суму 2,2 млн грн;
– 3 сім’ям відшкодовано витрати на поховання потерпілих на загальну суму 11,5 тис. грн;
– 194 потерпілим виплачено допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності на загальну суму 4,0 млн гривень.
Протягом трьох кварталів 2019 року відділеннями управління було прийнято від страхувальників понад 31 тис. заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для майже 71 тис. застрахованих осіб.
Витрати Фонду на виплату всіх видів матеріального забезпечення за 9 місяців 2019 року склали 359,5 млн грн, а саме:
– на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності використано 267,5 млн грн, середньоденний розмір допомоги склав 270,5 грн;
– на виплату допомоги по вагітності та пологах використано 90,6 млн грн, середньоденний розмір допомоги склав 230,0 грн;
– на допомогу на поховання використано 1,4 млн грн (виплачена у 351 випадку).
Завдяки налагодженому механізму надходження коштів Фонду до страхувальників-роботодавців та безпосередньо до застрахованих осіб компенсовано втрачений заробіток у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю по 102,8 тис. листках непрацездатності на загальну суму 267,5 млн гривень.
За 9 місяців 2019 року на медико-соціальні послуги 578 потерпілим від трудового каліцтва та професійних захворювань у Полтавській області витрачено 7 млн 7 тис. гривень.
За звітний період 906 застрахованих осіб Полтавщини та члени їхніх сімей (70 дітей у супроводі дорослого) пройшли відновлювальне лікування після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за 5 профілями лікування, на що Фондом було витрачено близько 12 млн гривень.
Працівники соціальної сфери обрали для себе нелегку, але надзвичайно важливу для суспільства справу. Тож нехай і надалі множаться всі наші добрі вчинки, а самовіддана праця буде запорукою утвердження в Україні високих соціальних стандартів життя.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

Поділися:

Добавить комментарий