Інформаційний кур’єр

Досвід життєвий і професійний

В атмосфері конструктивного діалогу завжди проходять зібрання котелевських ветеранів. Обговорюються актуальні питання життєдіяльності громади, вносяться слушні зауваження та пропозиції, щоб життя людей поважного віку зробити комфортнішим.
Ось і нещодавно за круглим столом відбулася зустріч ветеранського активу за участю селищного голови Котельви Тетяни Корост, її заступниці Ольги Саєнко та секретаря селищної ради Наталії Сідненко.

Про роботу Відокремленого підрозділу організації ветеранів України в Котелевській територіальній громаді доповіла голова підрозділу Ганна Кравченко. Зазначалося, що за останній період письмових звернень не надходило, усні ж стосувалися, скажімо, оформлення картки у відділенні Ощадбанку людині з обмеженою рухливістю; оформлення субсидій і пільг; виплати на поховання; надання статусу доньки учасниці партизанського руху; оформлення допомоги від закордонних благодійних фондів та інше.
Відбулася низка заходів до Дня ветерана та Дня людей поважного віку.
2022-го вперше за багато років з ініціативи Тетяни Корост було виділено продуктові набори пенсіонерам бюджетних організацій та тих, які припинили діяльність. Радою ветеранів закуплено 59 таких наборів та виділено селищною радою 731 продуктовий набір.
Первинні ветеранські організації закладів освіти, медицини, культури самостійно видавали своїм членам ці набори. 138 пакунків доставив пенсіонерам голова первинної організації селищної ради Микола Бугрій, 201 набір було роздано безпосередньо радою ветеранів. Включалися в цю роботу ветеранські ватажки сільгосппідприємств, які своїм працівникам вручали продуктові набори до Дня ветерана та Дня працівників сільського господарства.
Ганна Кравченко відмітила активну участь в організації благодійних заходів працівників відділу освіти на чолі з Інною Назарко та відділу культури на чолі з Павлом Луговим, який із Наталією Сідненко та Миколою Бугрієм розвозили пакунки до Дня ветерана. Вдячності також заслуговують працівники комунгоспу (директор Володимир Шевченко) і заступник начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, будівництва та інфраструктури селищної ради Андрій Сахно.
Ветерани Котелевської громади добре розуміють, наскільки важливою є підтримка наших захисників. Тож люди поважного віку зібрали 71165 гривень на придбання квадрокоптера для ЗСУ. Допомогу в зборі коштів надала селищна рада та сільгосппідприємства. Також члени ради долучалися до збору продуктів військовим.
Надано гуманітарну допомогу від міжнародних організацій (постільну білизну, засоби гігієни та засоби для людей з обмеженою рухливістю) 28 переміщеним особам, які тимчасово проживають у шелтері в Деревках.
Протягом грудня-лютого проводилося уточнення списків членів первинних організацій, адже люди вибувають чи прибувають з різних причин. На сьогодні в громаді проживають 365 пенсіонерів з числа переміщених осіб.
Незважаючи на важкі часи, ветеранська організація громади продовжує працювати, постійно відчуває підтримку з боку селищного голови Котельви Тетяни Корост та всіх структурних підрозділів селищної ради.
Учасники засідання цікавилися, як надається матеріальна і реабілітаційна допомога нашим воїнам, які боронять Україну від московських орд, та чи зміцнює громада свою обороноздатність. Йшлося також про облаштування футбольного майданчика для дітей, надання медичної допомоги у віддалених селах, про перейменування вулиць, благоустрій територій.
Обговорили також стан справ у закладах медицини, соціальної сфери, школах і дитсадках, допомогу, яку отримує Котелевська громада від різних міжнародних організацій.
Про соціальні послуги, що надаються в громаді, та заходи із благоустрою інформували керівники відповідних структурних підрозділів селищної ради.
По завершенні Тетяна Корост щиро подякувала всім ветеранам за небайдужість, активну волонтерську діяльність, підтримку та мудрі поради.

Віктор САВЧЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий