Листи до редакції

Доведеться зимувати по людях

Шановна редакція! Пишу вдруге. Нещодавно мій лист був опублікований у «Зорі Полтавщини». Зверталася з питання субсидії на тверде паливо – її мені призначили і досі не виплатили. А треба використати гроші в літній сезон, бо на опалювальний період буде інша.
Їздила 19 вересня в районний соцзахист, щоправда, сказали, що субсидію почали давати. Та вже скоро місяць закінчується. Ті люди, які отримують на банківську карточку, вже отримали. А я по відомості на пошті ще нічого не получила…
Зараз у мене інше питання. Зверталася в обласну раду за матеріальною допомогою на ремонт пічного опалення. В моїй хаті зимувати неможливо, вже чотири зими я ходила по людях, до односельців. Невже знову так доведеться?
Хата 1950-х років забудови, ще міцна, тепла, але треба там робити ремонт. Сама я – одинока пенсіонерка, мені 72 роки, не маю грошей, щоб оплатити ремонтні роботи.
Отримала відповідь із Полтави, що для мене немає грошей. Передали мою заяву до Решетилівської РДА, я їздила й туди. Але поки що там теж не допомогли. Скільки я можу їздити і чекати? Невже, поки це вирішать, уже й сніг випаде?
Прошу допомогти в цьому питанні, бо вже холоди не за горами. Потрібні кошти, щоб придбати матеріали для ремонту грубки й оплатити роботу. Сподіваюся, мене почують.

Людмила ОВСІЙ,
пенсіонерка.
с. Шкурупії
Решетилівського району.

Поділися:

Добавить комментарий