Дружнє плече "Добробуту"

Дружнє плече «Добробуту»

Уже за доброю традицією працівники агрофірми «Добробут» завітали до Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру з подарунками й провели день із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Разом із малечею гості гралися, співали, влаштовували тест-драйв, записували інтерв’ю, малювали фарбами та крейдою на асфальті.

У Кобеляцькому навчально-реабілітаційному центрі навчаються та лікуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які мають психічну затримку розвитку та інші проблеми зі здоров’ям. У закладі проводяться як загальноосвітні уроки, так і ті, що сприяють поліпшенню фізичного стану.
«Добробутівці» привезли дітворі іграшки, фарби, розмальовки та солодощі. За словами фахівчині з корпоративного партнерства компанії Наталії Левонтівцевої, вони постійно відвідують вихованців центру та вже стали для них друзями.
– Хочеться поділитися з дітьми частинкою тепла. У більшості з них немає батьків. Ми намагаємося допомагати в усьому, з чим до нас звертаються. Але любов, тепло та увага найважливіші для малюків. Ось малювали разом фарбами на папері та крейдою на асфальті. Один з учнів намалював особисто для мене. Приємно отримувати такі подарунки, – зазначила пані Наталія.
Компанія уже п’ять років підтримує заклад. Надає різну допомогу, організовує екскурсії для учнів і викладачів. Із крайніх у часі подорожей – поїздки до Харкова, Полтави, відвідання Мгарського Спасо-Преображенського монастиря. Багато позитивних емоцій у малечі викликала мандрівка на страусову ферму.
Варто згадати також, що «Добробут» облаштував для вихованців центру дитячий майданчик.
Цього року минуло 56 літ від заснування навчально-реабілітаційного центру в Кобеляках. Заклад змінював назву, проте мета була одна – надавати дітям знання, комфорт та допомогу.
Нині заклад працює як навчально-реабілітаційний центр. У ньому 166 учнів із різних районів Полтавщини. Викладачі акцентують увагу на роботі психолога, логопеда, корекційних педагогів.
– У нас великий та ініціативний колектив професіоналів. Усі ми переймаємося навчанням і вихованням дітей. Намагаємося зробити все, щоб діти почувалися, як удома, щоб їм було затишно та комфортно. Бо частково ми заміняємо їм батьків, – розповіла директорка Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Валентина Шпорт.
Цікаво, що в Кобеляцькому НРЦ виробляють власну продукцію. На території закладу є своя пекарня. Також тут тримають корів, а в теплицях вирощують овочі: перець, помідори, огірки, капусту, буряк. Є також ділянка землі, яку використовують для годування корів і сінокосіння. Агрофірма «Добробут» допомагає із заготівлею кормів, надає комбайни та трактор.
Для учнів у закладі працюють тренажерний зал та більше десяти гуртків із художнім, естетичним, спортивним і музичним напрямами. Є майстерня для хлопців і швейний кабінет для дівчат.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий