Два дитсадки для місцевих громад – від «Полтавазернопродукту»

Два дитсадки для місцевих громад – від «Полтавазернопродукту»

Підприємство придбало меблі й обладнання для дошкільних закладів у селах Святилівці та Бугаївці Глобинського району на суму близько 250 тисяч гривень.

ТОВ «Полтавазернопродукт» агропромхолдингу «Астарта-Київ» не перший рік сприяє розвитку громад Полтавщини. Співпраця із закладами освіти є пріоритетним напрямом соціально-відповідальної роботи компанії.
За словами заступника генерального директора ТОВ «Полтавазернопродукт» Анатолія Таранушича, для придбання необхідних меблів та устаткування в дитячий садок «Малятко» спрямували близько 150 тисяч гривень.
– Для дитсадка в селі Святилівці придбали меблі й сучасний дитячий майданчик. На відкриття закладу подарували ноутбук і запас антисептичних засобів, аби малеча та вихователі мали все необхідне для роботи в умовах пандемії, – розповідає Анатолій Таранушич.
Відкриття дитсадка в Святилівці – довгоочікувана подія для мешканців села. Будівництво дошкільного закладу розпочали на початку 2019 року. Реконструювали частину приміщення середньої школи. Планували здати в експлуатацію серед літа, але через карантин роботи затягнулися. Тож 9 жовтня поріг «Малятка» переступили 25 дітей, більшість – із сусідніх сіл.
– У селах завжди існують проблеми з фінансуванням. «Астарта-Київ» – єдине підприємство, яке завжди нам допомагає. Завдяки агрофірмі «Полтавазернопродукт» громади отримують можливість розвиватися. Відвідуючи дошкільний заклад, наші діти підуть до школи підготовленими, з базовими знаннями й розумінням того, як поводитися в колективі, – зазначила голова Святилівської сільради Валентина Любимова.
Для вихованців «Малятка» забезпечили найкомфортніші умови: нові меблі, сучасне обладнання, якісні іграшки й навчальні матеріали. Мама п’ятирічного Аміра Табара впевнилася, що в «Малятку» добре подбають про її сина.
– Дуже чекали відкриття дитсадка в селі. Дітям хочеться спілкуватися та навчатися з однолітками, а не сидіти вдома. Для вихованців тут казкові умови. Бачу, що Амір щасливий, – тішиться Олена Коханевич.
Дещо раніше, за сприяння ТОВ «Полтавазернопродукт», також відкрився дитсадок «Дивограй» у селі Бугаївці Глобинського району.
– Для дитсадка «Дивограй» закупили меблі та побутову техніку. А на подвір’ї облаштували спортивний майданчик, – розповідає Анатолій Таранушич. – Наша компанія і надалі допомагатиме громадам розвиватися, інвестуючи в освіту, інфраструктуру та охорону здоров’я.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий