Джерела творчості юної майстрині

Джерела творчості юної майстрині

Щороку постійними учасниками традиційного районного свята квітів є школярі, які відвідують гуртки Котелевського Будинку дитячої та юнацької творчості. У позаминулому році увагу багатьох привернула виставка члена гуртка “Джерело творчості” восьмирічної Аліни Лютенко, зокрема виготовлений нею з різноманітного насіння та макаронних виробів герб району. За цю роботу учениця гімназії №1 імені С.А. Ковпака отримала грамоту селищної ради.
– Серед дітей, які займаються у гуртку “Джерело творчості”, Аліна є однією з найбільш обдарованих, вдумливих і дуже старанних. Нині їй 10 років, а вона вже достатньо добре володіє такою технікою, як паперопластика, флоромозаїка, тобто вироби з насіння, квілінг (накручування паперових смужок), – розповідає його керівник Леся Колевид.
Крім герба, хотіла б відзначити й макет Свято-Вознесенського храму, який, до речі, вона представила на обласну виставку-конкурс “Знай і люби свій рідний край”, що відбувся в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді, і зайняла перше місце.
А ще юна майстриня посіла друге місце в обласному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва “Чарівний світ природи”.
У 2018 році обласний еколого-натуралістичний Центр направив виготовлені Аліною ляльки-мотанки та іграшкового коника у Київ на виставку-конкурс “Український сувенір”. Там вона посіла третє місце й отримала грамоту організаторів конкурсу.
– Ще коли я ходила у дитсадок “Дзвіночок”, – поділилась у спілкуванні Аліна, – мені подобалось малювати, вирізати різні фігурки з паперу, робити аплікації, щось конструювати з шишок, кори дерев, жолудів, осіннього листя. Багато чого мене навчила вихователька Тетяна Іванівна Штанько, за що я їй дуже вдячна.
Хочеться щиро побажати цій талановитій школярці творчого росту, втілення у життя цікавих задумів.

Анатолій ПЕТРЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий