Екологічні проекти від агрофірми «Добробут»

Екологічні проекти від агрофірми «Добробут»

Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» підтримує екологічні проекти в громадах. Нині один з них планують реалізувати у селі Висока Вакулівка, інший впровадили у селі Перегонівка.

За підтримки агрофірми «Добробут» Високовакулівська сільська рада подала проект з модернізації опалення Будинку культури на обласний конкурс. У його реалізацію інвестують 560 тис. грн. Це – кошти обласного та місцевого бюджетів, а ще – агропідприємства.
– Працівники агрофірми розповіли нам про конкурс і допомогли фінансово. Зараз виготовляємо проектно-технічну документацію. Незабаром на даху закладу встановимо сонячні батареї та інфрачервоні стельові обігрівачі. Таким чином опалюватимемо та освітлюватимемо Будинок культури й заощаджуватимемо кошти місцевого бюджету, – розповідає сільський голова Високої Вакулівки Світлана Лавренко.
Багато років клуб у Високій Вакулівці не опалювали, тож взимку тут не працювали гуртки для дітей і не влаштовували свята.
– Переконана, що заклад відвідуватимуть і діти, і пенсіонери. Також запрошуватимемо й мешканців сусідніх сіл: Оленівки та Говтви. Тому вдячні агрофірмі «Добробут» за підтримку й турботу про мешканців. Сподіваємося і на подальшу плідну співпрацю, – ділиться Світлана Володимирівна.
Підприємство підтримує Високовакулівську громаду багато років. За цей час агрофірма допомогла замінити дах у Будинку культури, встановити вікна й двері у ФАПах. Під час пандемії надавала засоби індивідуального захисту та продуктові набори самотнім пайовикам.
Подібні екопроекти успішно реалізують і в інших громадах. Центр села Перегонівка вже другий рік освітлюють сонячні батареї.
– У таборі «Підйом», що проводять Благодійний фонд «Повір у себе» та агропромхолдинг «Астарта-Київ», діти запропонували освітлювати вулиці за допомогою невеликих сонячних панелей. Ми їх підтримали й надали кошти, – говорить фахівець з корпоративного партнерства підприємства Наталія Левонтівцева.
Місцеві мешканці зізнаються, що освітлення вулиць у селі надзвичайно важливе, особливо взимку. І хочуть надалі встановлювати подібні сонячні «ліхтарі».
– Пенсіонерам тепер зручно ходити в магазини, а батькам – забирати дітей з дитсадка та школи. Тому вдячні й дітям за проект, і агрофірмі за допомогу в реалізації,– ділиться мешканка села Перегонівка Ніна Біленко.
«Добробут» постійно підтримує громади, на території яких працює. І має чимало амбітних планів, проектів для покращення якості життя сільського населення.
– Реалізація екологічних проектів – одна із важливих складових соціальної відповідальності, якої дотримується агропромхолдинг «Астарта-Київ». Прагнемо показати, що сільські громади мають чималий потенціал для розвитку, – зазначає Наталія Левонтівцева.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий