Екзотика котелевських лісів

Екзотика котелевських лісів

Нещодавно на території користування ТОВ «Мисливсько-рибальське господарство «Котелевське» з’явився вольєр, територія якого сягає близько двох гектарів, створений з ініціативи, за участю і фінансової підтримки СТОВ «Скіф».

– Маємо тут шість свиноматок, четверо диких кабанів та 27 голів молодняку цих тварин віком від 3 до 5 місяців, – розповів директор мисливського господарства Сергій Міщенко. – Ми їх підгодовуємо. Зерно кукурудзи, пшениці та ячменю для цього виділяє сільгосптовариство. Для швидкого відтворення популяції диких кабанів цей молодняк випустимо у природне середовище, безпосередньо в лісовий масив. У різних місцинах лісу встановлені спеціальні годівниці. Періодично наповнюватимемо їх різними кормами. Наші єгері проводять чергування, стежать, щоб не вдавалися до лихих дій браконьєри.
Відрадно, що останнім часом у цей чудовий куточок природи приїздить чимало котелевців, гостей краю. Зустрів тут десятикласників четвертої селищної школи, котрі якраз побували на екскурсії.
До сусіднього вольєру завезено лам, а в перспективі, восени, планується завезти і самок лані.
Нещодавно у котелевські ліси було випущено більше 20 голів молодняку диких кабанів. Відбувалося це за участю Сергія Міщенка, охоронника лісу СТОВ «Скіф» Олександра Юхименка, головного агронома сільгосптовариства Володимира Кононенка.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО
Журналіст

Добавить комментарий