Інформаційний кур’єр

Електронна програма на службі у фахівців компанії «Астарта Прихоролля»

Спеціалісти агропромхолдингу «Астарта-Київ» спільно з фахівцями компанії-розробника «AgriChain» провели в Староаврамівці Хорольського району тренінг для працівників ТОВ «Астарта Прихоролля», СТОВ «Мусіївське», «Лящівка», «Ніка», ТОВ «Еко-Енерджі». Його тема – користування програмою AgriChainFarmта, системою оперативного обліку «Дозор».

Це другий тренінг із користування цією програмою, який «Астарта-Київ» організовує для працівників агрофірм Полтавського регіону. Система працює з квітня минулого року, її постійно вдосконалюють, щоб полегшити роботу агрономів та диспетчерів.
– Тренінги по цій системі влаштовуємо 2–3 рази на рік. Регулярно виїздимо в поля з агрономами й технікою, показуємо, як працює програма. Якщо працівник новий, показуємо всі робочі процеси від початку до кінця, – розповідає консультант із впровадження програми AgriChainFarmта Ігор Стецюк.
Слід зазначити, що завдяки цій програмі агрономи можуть планувати свій робочий день заздалегідь. Формують розподіл техніки, контролюють її використання, прогнозують витрати й можливі ризики під час роботи.
Перехід на електронну систему опрацювання процесів замість застарілої паперової допомагає прискорити аналіз виконаних робіт.
– Раніше диспетчери дізнавалися про виїзд техніки в поля лише наступного дня, коли здавали шляхові листи. Тепер завдяки програмі можна відстежувати всі процеси он-лайн: знайти необхідну техніку, дізнатися, куди вона направляється, – каже диспетчер ТОВ «Астарта Прихоролля» Ірина Мовчан.
Агрономи використовують мобільні додатки, де планують і підтверджують виконання всіх польових робіт. Це допомагає вчасно коригувати та оптимізувати процеси. Також постійно працює служба підтримки для відповіді на будь-які питання по програмі.
– Тепер ми можемо швидко пояснити механізатору, як їхати до поля, де саме знаходиться наша земельна ділянка, яка її площа та яку культуру потрібно обробляти, – пояснює агроном ВП «Зоря» Євген Тихоненко.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий