“Фаворит” набирає обертів

“Фаворит” набирає обертів

Директорат Федерації волейболу України визначив дати і міста проведення матчів чергового етапу Кубка України. Лубенський “Фаворит” проводитиме свої поєдинки 2–4 листопада у Сумах. Разом із ним за дві путівки у наступне коло змагань у групі “М” боротимуться господарі майданчика “ШВСМ-СумДУ” та “Олюртранс” із Луцька.
Група не виглядає “непрохідною”, на відміну від тієї, в якій “Фаворит” впевнено переміг на попередньому етапі, адже більшість волейбольних фахівців називали її “групою смерті”. Справа в тому, що з чотирьох команд, які в неї потрапили (в наступне коло виходили лише дві), жереб звів три команди Суперліги. У той же час в інших групах грали представники вищої і першої ліг України.
Протистояння очікувалося надважке… Але підопічні Миколи Благодарного та Олександра Ткачука у рідному спортзалі Лубенської ДЮСШ отримали три вольові перемоги (“Фаворит” – ВК “Крижопіль” – 3:0 (25:17, 25:18, 30:28), “Фаворит” – “Буревісник” – 3:1 (27:29, 25:22, 25:16, 25:20), “ШВСМ-СумДУ” – “Фаворит” – 0:3 (21:25, 16:25, 20:25) і вийшли до третього кубкового етапу з першого місця! Друге посіли сумчани із “ШВСМ-СумДУ”. Варто зазначити, що волею випадку лубенська і сумська команди знову опинилися в одній групі наступного етапу розіграшу Кубка України.
* * *
Окрилені перемогами у кубкових матчах, лубенці з гарним настроєм підійшли до поєдинків Суперліги, де грають лише найсильніші клуби українського волейболу.
На своєму майданчику “Фаворит” приймав досвідчений “Буревісник-ШВСМ” із Чернігова. Це було по-справжньому захопливе протистояння – від першої секунди першого матчу до останньої другого. Тут можна було побачити все, в тому числі й чимало прикрих помилок обох команд, проте всі вони затьмарювалися величезною самовіддачею як лубенців, так і чернігівців. Ну, а тай-брейк першого двобою – то було неабияке видовище! Цікаво, що після потужних ударів Миколи Мороза “Фаворит” вигравав – 11:8, проте в підсумку опинився переможеним. Рахунок по партіях – 2:3 (25:18, 22:25, 25:15, 14:25, 20:22). Натомість наступного дня картина повторилася з точністю до навпаки. Справа знову дійшла до тай-брейка, гості вели – 10:7, однак надалі програли і п’ять очок поспіль, і весь матч – 3:2 (22:25, 25:20, 25:21, 18:25, 15:12).
На жаль, серйозну травму під час першого двобою отримав гравець основи “Фавориту” Богдан Кіріл, який цього року дебютує у складі лубенської команди. Як зазначив Юрій Климченко, який був лікарем змагань, на майданчик навіть довелося викликати службу “103”. Кращими гравцями “Фаворита” у першому і другому поєдинку було визнано відповідно Богдана Оніпка (№ 1) і Олексія Дрофу (№ 9).
Звіт про матчі 5-го туру Суперліги (він закінчиться, коли цей номер газети вже буде здано до друку), а також про перипетії кубкових баталій читайте в одному з наступних чисел “Зорі Полтавщини”.
Вболіваймо за “Фаворит” разом!

Підготував Андрій СОВА.

Поділися:

Добавить комментарий