Фестиваль чемпіонів

Фестиваль чемпіонів

На стадіоні “Ювілейний” у Пирятині пройшло спортивне свято – всеукраїнський фестиваль “Відкриті уроки футболу”, в якому взяли участь діти-переселенці, діти учасників АТО, сироти та діти інших пільгових категорій.
Стартував проект під егідою Федерації футболу України, Всеукраїнської фундації “Захист прав дітей” у партнерстві з Міносвіти та Національною поліцією в рамках всеукраїнського фестивалю чемпіонів, що проводиться за принципом “Футбол для всіх”.
Мета проекту – залучення школярів до занять спортом, профілактика та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу молоді до футболу.
З вітальним словом до юних спортсменів звернулися заслужений тренер України, багаторічний наставник полтавської “Ворскли” Віктор Пожечевський, міський голова Пирятина Олексій Рябоконь.
На дітвору чекали різні спортивні вправи та ігри. На початку – весела розминка. Потім учасники розділили футбольне поле на дванадцять окремих секторів та разом із волонтерами, в ролі яких виступили вчителі фізкультури, тренери, футболісти, поліцейські, відпрацьовували вправи, брали участь у конкурсах і змаганнях. Усі стали переможцями, адже діти вчилися грати у футбол і демонстрували свої вміння, інформують у Пирятинській міській раді.
Фестивалі чемпіонів “Відкриті уроки футболу” пройдуть цієї осені у різних куточках України, повідомляє ФФУ.
За словами першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка, основним завданням таких заходів є інтеграція вимушено переселених дітей із Донбасу й Криму до місцевих громад, а також психологічна допомога дітям військовослужбовців. Лише восени до участі в проекті буде залучено 4 тисячі дітей.

Підготувала Анна ДОРОШЕНКО.

Поділися:

Добавить комментарий