“Фонд “Повір у себе” надав  колосальну підтримку”

“Фонд “Повір у себе” надав колосальну підтримку”

Про благодійний фонд «Повір у себе» Євгеній Пасько дізнався, коли навчався в одинадцятому класі Великобагачанської школи. Благодійників вразив рівень знань, які він показав під час обласної олімпіади з інформатики. Запропонували співпрацю, і юнак не зволікав зі ствердною відповіддю.

Після закінчення школи вступив до Національного авіаційного університету. Фонд забезпечив стипендію та безоплатне проживання в гуртожитку. Також Євгеній отримував стипендію від вишу. Поки одногрупники шукали підзаробіток, міг повністю сконцентруватися на навчанні та наукових проєктах.
Юнак здобув освіту за спеціальностями системна інженерія (бакалавр) та менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (магістр). Крім матеріальної підтримки, завдячує фонду корисними знайомствами та новим досвідом.
«Коли ти приїжджаєш до Києва, нові знайомства – найцінніше надбання. Тренінги та івенти, які проводилися в межах форумів, надавали таку можливість. З’їзди стипендіатів завжди були захоплюючими і надихаючими», – розповідає Євгеній Пасько.
Засновники фонду «Повір у себе» постійно на зв’язку зі стипендіатами. За понад десять років співпраці стали для них не лише спонсорами, а й наставниками.
«У соцмережах є два чати фонду «Повір у себе». На одному ділимося цікавими новинами, інший – платформа для спілкування. Утім засновники, Віктор та Ірина Іванчики, знаходять час для офлайн-спілкування зі стипендіатами. Дають цінні поради, допомагають будувати та реалізовувати плани. Завжди підтримають тих, у кого горять очі», – стверджує учасник фонду.
Нині Євгеній Пасько працює IOS-розробником у міжнародній IT-компанії Frey Soft. Пишається своїми досягненнями і має амбітні плани щодо кар’єрного зростання. Розробляє стратегії для створення власного бізнесу в сфері інформаційних технологій.
«Фонд «Повір у себе» надав колосальну підтримку і можливість розпочати кар’єрний шлях. Вважаю справою честі довести свою професійність на всесвітньому рівні. Переконаний, що усе вдасться», – підсумовує Євгеній Пасько.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий