На фронті відзначив своє 60-річчя педагог, учитель-методист Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І. Котляревського, громадсько-політичний діяч, член товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка Едуард Геннадійович Фісун.
Знаю цього авторитетного вчителя уже понад чотири десятиліття. Навчалися на історичному факультеті у педагогічному інституті, упродовж років постійно тримали зв’язок, підтримували один одного у важкі хвилини. Тож адекватне розуміння як історичного минулого, так і сьогодення дозволяло упродовж тривалого часу провадити державному архівові і ліцею чимало спільних просвітницьких заходів для учнів: презентація виставок, тематичних уроків та лекцій, «круглих столів» та конференцій, наукових публікацій. Із ним цікаво завжди, адже Едуард Геннадійович постійно перебуває у пошуку, наполегливо займається самоосвітою, генерує креативні ідеї. Він із тих, хто ніколи не шкодував, що працює з дітьми; за його словами, саме діти надають невичерпне натхнення для творчої і викладацької праці. Водночас вони обожнюють уроки учителя, а відтак мають високі показники під час іспитів зовнішнього незалежного оцінювання.
Досягнень в учителя-новатора і справді немало. Він – багаторічний член журі фінальних етапів Всеукраїнського турніру юних правознавців, обласних конкурсів «Учитель року» з історії і правознавства. Член журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Серед його учнів близько 100 переможців і призерів олімпіад, турнірів, конкурсів Малої академії наук різного рівня.
Про високий професіоналізм свідчить те, що Едуард Фісун є фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (2007), переможцем обласного конкурсу «Учитель року» (2022).
Едуард Геннадійович Фісун завжди має чітку державницьку і громадянську позицію. Тож не випадково з перших днів повномасштабної навали московської орди він перебуває у лавах Збройних сил України. Нині він заступник командира взводу з політико-виховної роботи. Маючи грунтовні знання, Едуард Фісун наразі несе правдиве слово своїм побратимам.
Козацького здоров’я ювілярові. Слава Україні!
Тарас ПУСТОВІТ,
заступник директора Державного архіву Полтавської області.
Вам також може сподобатись
Та хто такі ви, щоб убить Кобзаря?!
Сучасні хроніки полтавського тилу: дванадцятий тиждень війни
Митрофан Гарбуз: учитель, який «справу свою любив і весь віддавався роботі»
Дмитро ЛУНІН: “Продовольча безпека – це ще один важливий фронт. Аграрії Полтавщини його тримають”
Полтавський «азовець» із позивним «Гоголь»