Фронтові  дороги  освітянина

Фронтові дороги освітянина

На фронті відзначив своє 60-річчя педагог, учитель-методист Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І. Котляревського, громадсько-політичний діяч, член товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка Едуард Геннадійович Фісун.

Знаю цього авторитетного вчителя уже понад чотири десятиліття. Навчалися на історичному факультеті у педагогічному інституті, упродовж років постійно тримали зв’язок, підтримували один одного у важкі хвилини. Тож адекватне розуміння як історичного минулого, так і сьогодення дозволяло упродовж тривалого часу провадити державному архівові і ліцею чимало спільних просвітницьких заходів для учнів: презентація виставок, тематичних уроків та лекцій, «круглих столів» та конференцій, наукових публікацій. Із ним цікаво завжди, адже Едуард Геннадійович постійно перебуває у пошуку, наполегливо займається самоосвітою, генерує креативні ідеї. Він із тих, хто ніколи не шкодував, що працює з дітьми; за його словами, саме діти надають невичерпне натхнення для творчої і викладацької праці. Водночас вони обожнюють уроки учителя, а відтак мають високі показники під час іспитів зовнішнього незалежного оцінювання.
Досягнень в учителя-новатора і справді немало. Він – багаторічний член журі фінальних етапів Всеукраїнського турніру юних правознавців, обласних конкурсів «Учитель року» з історії і правознавства. Член журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Серед його учнів близько 100 переможців і призерів олімпіад, турнірів, конкурсів Малої академії наук різного рівня.
Про високий професіоналізм свідчить те, що Едуард Фісун є фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (2007), переможцем обласного конкурсу «Учитель року» (2022).
Едуард Геннадійович Фісун завжди має чітку державницьку і громадянську позицію. Тож не випадково з перших днів повномасштабної навали московської орди він перебуває у лавах Збройних сил України. Нині він заступник командира взводу з політико-виховної роботи. Маючи грунтовні знання, Едуард Фісун наразі несе правдиве слово своїм побратимам.
Козацького здоров’я ювілярові. Слава Україні!

Тарас ПУСТОВІТ,
заступник директора Державного архіву Полтавської області.

Добавить комментарий