Фронтові й трудові будні

Фронтові й трудові будні

Так склалось в долі 34-річного котелевця Сергія Богачова, що він двічі побував у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Після закінчення дев’яти класів другої селищної школи подався до Котелевського ПТУ-54. Тут навчався на тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Упродовж року в Нікополі Дніпропетровської області в одній із військових частин ППО проходив строкову службу. Після звільнення в запас певний час трудився у будівельній галузі, пізніше – трактористом у СВК «Батьківщина».
Коли в 2014 році було оголошено мобілізацію, добровільно звернувся до райвійськкомату, щоб потрапити на службу до лав Зройних сил України.
– Мене зарахували до складу 16-го батальйону, який на той час підпорядковувався 92-й окремій механізованій бригаді, – розповів Сергій. – Першочергово служба проходила у Миргороді, де ми охороняли місцевий аеродром, далі – в Одеській області.
У тому ж 2014 році був направлений безпосередньо в зону проведення антитерористичної операції в Луганську область. Водій «КамАЗа» Сергій Богачов доставляв для військових різноманітні вантажі. Коли в 2015 році повернувся у Котельву, став на облік у райвійськкоматі, його зарахували до оперативного резерву першої черги. Працював на будовах столиці, у Котельві в «Маркетопті», згодом водієм «КамАЗа» в СВК «Батьківщина».
– Відчував, що потрібен там, на Донбасі, де мої бойові побратими, – продовжує мій співрозмовник. – Не вагався, підписав піврічний контракт для проходження військової служби у 58-й окремій механізованій бригаді. Знову ж на Луганщині цього разу служив водієм-санітаром. Після закінчення контракту влаштувався на роботу трактористом в СК «Дружба», де нині й працюю.
Сергій Богачов нагороджений нагрудним знаком «Учасник АТО», відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».
– Якщо мені знову потрібно буде стати на захист цілісності і незалежності нашої рідної української землі, я обов’язково так і зроблю, – підсумовує Сергій. – Я чітко усвідомлюю, наскільки важливо, аби на сході України нарешті настав довгоочікуваний мир і спокій.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО
Журналіст

Добавить комментарий