Футбол повертається:  "Ворскла" – "Львів" – 1:1

Футбол повертається: «Ворскла» – «Львів» – 1:1

Після «карантинної» паузи відбувся рестарт чемпіонату Української професійної ліги з футболу. Першу гру провела й «Ворскла», яка на стадіоні імені Олексія Бутовського приймала сусіда по турнірній таблиці – «Львів». Варто зазначити, що після того, як тренерський штаб «ворсклян» очолив Юрій Максимов, полтавський клуб ще не втратив жодного очка у матчах на власному полі. Виграшна серія тривала чотири матчі поспіль з кінця листопада 2019 року. На жаль, продовжити її минулої неділі не вдалося…

В цілому матч проходив під диктовку «Ворскли», хоча не можна сказати, що «Львів» опікувався лише обороною. Більше того, як свідчить статистика, за два тайми львів’янам вдалося завдати більше ударів у площину воріт «Ворскли». Але виглядало так, що полтавці мають перемагати. На 13-й хвилині першого тайму Кане «розпечатав» рахунок – 1:0. І надалі наші земляки атакували більш гостро й моментів для взяття воріт змарнували немало. Одного разу за «Львів» навіть «зіграла» поперечина воріт після удару Кулача.
Переможні цифри на табло трималися до завершення матчу. Але коли вже здавалося, що «ворскляни» знову святкуватимуть домашню перемогу, стався прикрий випадок у штрафному майданчику полтавців. На останній з доданих арбітром хвилин гри м’яч потрапив у руку «ворсклянина». Саме потрапив, адже виглядало, що наш гравець робив все можливе, щоб цього уникнути. Та суддя був невблаганний – пенальті. На жаль, «з позначки» Шина не схибив – 1:1. Нічия і прикра втрата очок. Полтавцям не вдалося покращити турнірне становище. «Львів» залишається дев’ятим, «ворскляни» – десятими.
Кольори «Ворскли» у звітній грі захищали: Різник, Пердута, Чеснаков, Пап-Альюн, Сапай, Пуцлін, Скляр, Кане, Васін (Якубу, 80), Кулач (Шехіч, 90+2), Степанюк (Кравчук, 84).
Результати інших матчів 24-го туру: «Колос» – «Десна» – 0:2, «Олександрія» – «Зоря» – 1:0, «Дніпро-1» – «Олімпік» – 3:1, «Шахтар» – «Динамо» – 3:1.
На неділю, 7 червня, був запланований домашній поєдинок «ворсклян» з «Карпатами», але він не відбудеться, як і минулий матч 24-го туру «Карпати» – «Маріуполь», через спалах коронавірусу серед гравців львівської команди.