«Гей, соколи, бороніте ліси,  гори, доли…»

«Гей, соколи, бороніте ліси, гори, доли…»

Остання декада цьогорічного вересня виявилася дуже насиченою та продуктивною для 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр». Миргородські авіатори успішно відпрацювали льотні зміни, під час яких екіпажі винищувачів удосконалили майстерність пілотування вдень та вночі, а також готувались до польотів у складі пари на складний пілотаж.

Окрім планових польотів, екіпажі бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» були залучені до практичної частини стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля-2021» та здійснили вильоти на авіаційні й загальновійськові полігони, де відпрацювали елементи взаємодії з Сухопутними військами та підрозділами зенітних ракетних військ щодо сумісності дій під час виконання поставлених завдань.
Наразі у небі тренуються як досвідчені аси, так і молодь, яка нарощує свою майстерність, злагодженість та професіоналізм. Військові авіатори завжди на сторожі повітряних кордонів країни та щоденно несуть бойове чергування у системі протиповітряної оборони. Розпочато роботи з переведення озброєння та військової техніки на осінньо-зимовий період експлуатації. Таке сезонно-технічне обслуговування триватиме до кінця поточного місяця. Особовий склад докладає максимум зусиль для проведення визначених технічною документацією робіт на всій техніці, адже від цього залежать якість її зберігання та надійність під час експлуатації.
* * *
831-ша бригада тактичної авіації повітряного командування «Центр» є правонаступницею 659-го винищувального авіаційного полку, створеного 27 листопада 1941 року. Протягом років незмінними для авіаторів залишались вірність військовому обов’язку, здатність за короткий час стати до виконання бойових завдань за будь-яких умов.

Підготовлено за матеріалами Фейсбук-сторінки 831-ї бригади тактичної авіації та офіційного веб-сайту Міністерства оборони України.

Поділися:

Добавить комментарий