Героям слава!

Героям слава!

Урочисто-скорботна церемонія відкриття Алеї Пам’яті Героїв російсько-української війни у перший день весни зібрала у Нових Санжарах кілька тисяч людей: приїхали родичі загиблих воїнів-захисників, зійшлися небайдужі мешканці селища, прибули керівники громад, які донедавна входили до складу Новосанжарського району.

Героям слава!

На банерах, які формують Алею, закарбовані імена усіх 54-х захисників не тільки Новосанжарської, а й Драбинівської, Нехворощанської, Мачухівської громад. Прізвища розміщено у хронологічному порядку загибелі, тож починається Алея з портретів тих воїнів, які полягли ще в 2014 році, під час АТО.

Героям слава!

Представники духовенства ПЦУ на чолі з Високопреосвященним Федором, митрополитом Полтавським, провели спільну молитву та освятили Алею, потім бажаючих запросили покласти квіти. Гарячими слізьми матерів і дружин омиті портрети ще зовсім молодих чоловіків, які дивляться на нас – хто з посмішкою, хто світлим поглядом чи в серйозній задумі. Боляче усвідомлювати, що це всього лиш портрети, бо душі воїнів уже дивляться на нас з Вічності…

Героям слава!

Героям слава!

Скільки горя, скільки сердечного болю принесла війна, розв’язана путінськими ординцями! Скільки життів обірвала! Гідно вшанувати захисників ‒ то лиш крихітна дяка їм за життя, віддане заради миру в Україні, заради нас із вами.

Прес-служба Нехворощанської територіальної громади.

Поділися:

Добавить комментарий