Гімназисти зібрали благодійну допомогу для українських воїнів

Гімназисти зібрали благодійну допомогу для українських воїнів

Дитячі малюнки, листи й листівки зі щирими побажаннями набувають особливого значення у руках наших бійців на передовій, адже, викликаючи усмішки й добрі спогади про домівку, перетворюються на своєрідні обереги. Помічні принаймні від смутку та всіляких сумнівів.
Чимало таких зворушливих подарунків доправив нашим воїнам настоятель Свято-Вознесенського храму в Котельві, досвідчений волонтер, військовий капелан Микола Ковальов. Цього разу в “передачці” з селища будуть також понад 4 тисячі гривень, які зібрали гімназисти під час благодійного концерту «Діти України – учасникам АТО».
Творчу програму для воїнів-земляків зголосилися підготувати вихованці Котелевської гімназії № 1 імені С.А. Ковпака – учні 6-А та 3-В класів (класні керівники – Тетяна Лисенко та Юлія Лугова). Пам’ять загиблих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання. Під час концерту лунали патріотичні пісні, поезія, діти розігрували гумористичні сценки.
Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Віктор Колос, Герой України Тетяна Корост. До зібраних у межах дійства 3 тисяч гривень благодійної допомоги додалися також пожертви педагогічного колективу гімназії – 1150 гривень. Наразі є ідея продовжити акцію в інших школах, а також закладах культури району.
Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО.
смт Котельва

Добавить комментарий