Глобинський переробний завод агропромхолдингу "Астарта-Київ" розпочав сезон

Глобинський переробний завод агропромхолдингу «Астарта-Київ» розпочав сезон

У вересні Глобинський переробний завод розпочинає приймати ранню сою нового врожаю. Нині активно закуповує зі всієї України cоєву культуру для перероблення.

Глобинський переробний завод агропромхолдингу «Астарта-Київ» – сучасне високотехнологічне підприємство переробною потужністю 230 тисяч тонн сої на рік. Із 2014 року виробляє високопротеїновий шрот, соєву олію та гранульовану оболонку. Свою продукцію підприємство експортує до країн Європейського Союзу, Близького і Далекого Сходу.
Упродовж липня та серпня на Глобинському заводі готувалися до нового переробного сезону: ремонтували та модернізували обладнання.
– Підприємство майже весь рік працює цілодобово. Тимчасово припиняє роботу лише для огляду та чистки техніки. Зараз отримуємо від перших постачальників сою для перероблення, – розповідає директор Ігор Лумпієв.
На елеваторі сировину приймають з авто- та залізничного транспорту. Тут також працює пункт управління сушильною установкою та очищувачами. В екстракційному цеху олію із сої одержують методом екстрагування за допомогою гексану.
Завод має сучасну лабораторію. Тут проводять дослідження якості сировини, яку купують у фермерів; перевіряють сою на вміст протеїну, вологи та сміттєвої домішки.
– Співпрацюємо з постачальниками з Полтавської, Київської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Сумської, Чернігівської, Харківської областей. Вчасно сплачуємо кошти за отриману сою. Завжди відкриті до співпраці та пропозицій, тому в пошуках нових партнерів, – ділиться Ігор Валерійович.
На виробництві задіяно близько 200 робітників. Для них створюють безпечні умови праці. Зокрема впровадили систему блокування пристроїв LOTO, що припиняє подачу енергії до промислових машин чи обладнання.
– Підприємства «Астарти-Києва» дотримуються необхідних заходів безпеки. Щороку проводимо об’єктові навчання, щоб люди знали, як діяти в екстрених ситуаціях. Працюємо відповідально і дбаємо про кожного працівника, – зазначає Ігор Лумпієв.
Головний спеціаліст із закупівлі олійних культур для переробки Юлія Чижикова розповідає, що вони мають не лише міцні виробничі потужності, а й потужний кадровий фактор для перспективного та успішного, а головне – взаємовигідного співробітництва:
– Наші фахівці забезпечать професійний супровід кожної угоди: від укладання договору постачання до заключних оперативних розрахунків. Від сільгоспвиробників, з якими працюємо, можна почути тільки позитивні відгуки про роботу з нами. Ми цінуємо кожного постачальника та робимо все, щоб із нами завжди було комфортно та надійно!
Глобинський переробний завод, що належить до агропромхолдингу «Астарта-Київ», веде соціально відповідальний бізнес. Допомагає розвивати території, на яких працює. Нині ремонтує тротуари та зупинки поблизу заводу, щоб і працівникам, і місцевим жителям було зручно чекати громадський транспорт.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий