Голкіпер «Ворскли» дебютував у складі національної  збірної України

Голкіпер «Ворскли» дебютував у складі національної збірної України

Останній контрольний поєдинок зі збірною Болгарії перед вирішальною грою з командою Боснії та Герцеговини у рамках відбору на чемпіонат світу-2022 провела Національна збірна України на стадіоні «Чорноморець» в Одесі. Голкіпер полтавської «Ворскли» Дмитро Різник дебютував і провів свій перший повний тайм у складі головної футбольної команди нашої держави.

Щоправда, у другому таймі, коли Дмитро замінив у воротах киянина Георгія Бущана, болгарам було не до атак. Мабуть, єдиний епізод, в якому вони потурбували нашого земляка, відбувся на самому початку другої половини гри. Дмитро запам’ятався своїм виходом на перехоплення ймовірного прориву болгарського нападника, але цю загрозу встиг нейтралізувати Микола Матвієнко. Взагалі ж, майже весь ігровий час пройшов у безперервних атаках української збірної, яка у першому таймі (до речі, в єдиному небезпечному моменті) примудрилася пропустити майже курйозний гол. На 35 хвилині матчу воротар болгарської збірної вибив «кулястого» далеко у поле. Невдало зіграли Матвієнко і Тимчик, Бущан пізно пішов на м’яч, а нападник болгарської збірної не розгубився і відкрив рахунок. 0:1.
Справедливості заради підсумковий рахунок зустрічі міг бути і 10:1 на користь нашої команди, адже такої кількості змарнованих моментів в іграх нашої збірної важко і пригадати. На щастя, українці й не програли. Гол-красень на 79 хвилині забив Тарас Степаненко. 1:1 – нічия, яка залишає багато питань перед грою у боснійській Зеніце. Нагадаємо: цей поєдинок відбудеться у вівторок, 16 листопада, о 21.45. Матч транслюватиме телеканал «Україна».
Сподіваємося, що всі невдачі головної футбольної дружини України завершилися із фінальним свистком в Одесі, а Дмитра Різника вітаємо з бойовим хрещенням і першим «сухим» поєдинком у складі національної збірної.