Голова Полтавської ОДА Олег СИНЄГУБОВ: "Ми створимо дієву команду, щоб кожен українець відчув позитивні зміни"

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.

Голова Полтавської ОДА Олег СИНЄГУБОВ: «Ми створимо дієву команду, щоб кожен українець відчув позитивні зміни»

Днями у Полтаві представили нового голову обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, кандидатуру якого погодив Кабмін наприкінці минулого місяця, а Указ про призначення № 843 був опублікований на офіційному сайті Президента України 11 листопада. Представляв нового очільника виконавчої влади області перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.

Тридцятишестирічний Олег Синєгубов – доктор юридичних наук, до нового призначення працював деканом одного з факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ. Має низку наукових праць, зокрема монографію, присвячену захисту прав працівників правоохоронних органів.
Новий керівник області подякував за висловлену йому високу довіру і повідомив, що для нього честь – бути головою Полтавської ОДА. Першими кроками на цій відповідальній посаді стануть налагодження взаємодії з органами місцевого самоврядування, пошук компромісу задля подальшої ефективної роботи. Олег Синєгубов пообіцяв вести конструктивний діалог з обласною радою, адже досягти успіху можна, лише об’єднавши зусилля. Буде проведено масштабний аудит рішень попереднього керівництва ОДА. Це, на думку Олега Синєгубова, дасть змогу отримувати реальні дані, які слугуватимуть для розробки плану роботи нового керівництва облдержадміністрації. Його планується презентувати на місцях, залучитися підтримкою громадськості. Про перші результати стане відомо вже через три місяці, а через півроку оновлена ОДА знову відзвітує перед полтавцями.
«По-перше, буде зроблений аудит тих рішень, які приймалися, на предмет їх законності та ефективності. – повідомив Олег Синєгубов. – По-друге, мною буде особисто очолено напрямок з будівництва, оскільки всі розуміють, що це та галузь, яка найбільше тривожить людей. Наразі в області налічується багато цільових програм, які не можна назвати ефективними. Тому їх також потрібно переглядати. Нами буде відкрито два офіси. Перший офіс – із залучення інвестицій, другий – з реформування, щоб усі програми Президента були реалізованими на місцях. Ще одним кроком стане створення дієвої команди на місцях, щоб кожен українець відчув відповідні позитивні зміни».
Відповідаючи на запитання журналістів, Олег Синєгубов повідомив про те, що чиновницький склад ОДА чекає оптимізація. Це потрібно для підвищення ефективності роботи самої установи. Кадри, яких не вистачає, намагатимуться знайти на місцях, проте не виключено, що доведеться залучати й фахівців із інших регіонів держави.
Олег Синєгубов також повідомив, що незабаром представить і своїх нових заступників. Сергій Трофімов окреслив три ключових напрямки розвитку Полтавщини найближчим часом. Першим він назвав нульову толерантність до корупції. Таким чином, бюджетні кошти будуть витрачатися лише за цільовим призначенням. Другий напрямок – закінчення реформи децентралізації та передача на місця повноважень і ресурсів для громад. Третій напрямок – залучення свіжих інвестицій у регіон.
Сергій Трофімов також представив нового очільника управління Служби безпеки України в Полтавській області Євгена Борзілова, який запевнив, що плідно працюватиме на посаді, стоятиме на стражі законності та правопорядку.
Присутнім у залі надали можливість поставити запитання новопризначеному голові ОДА. Найактивнішими були керівники громадських організацій міста та області, аграрії. Олег Синєгубов запропонував їм провести ділову зустріч, щоб обговорити актуальні питання соціально-економічного розвитку регіону.

Юлія ХОМЕНКО
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий