Голова жіночого сімейства

Голова жіночого сімейства

Так розпорядилася доля, що Сергій Семенюта – шанований у Хорольському районі чоловік, хлібороб, агроном великого господарства, депутат районної ради – народився в жіночий день 8 березня і його родина складається повністю з представниць прекрасної половини людства.
…Після закінчення школи в Покровській Багачці Сергій Семенюта вступив до Хорольського агропромислового коледжу на спеціальність “Технологія ведення фермерського господарства”. Згодом навчався у Полтавській державній аграрній академії на факультеті агротехнологій та екології, отримав вищу агрономічну освіту.
Повернувшись до рідного села, хлопець працював комбайнером, пізніше – помічником бригадира. П’ятнадцятий рік Сергій Семенюта трудиться агрономом СВК “Багачанський”.
“Працювати у полі, щодня і щороку, дбати про хліб, про майбутній врожай, достаток господарства та громади – це і є моє життя, – зізнається Сергій Григорович. – Більше того, це великий і відповідальний спадок, що дістався від моїх батьків, хліборобів з діда-прадіда”.
Сергій на шкільному випускному вечорі познайомився з доброю, привітною і щирою дівчиною Ольгою. Склалося так, що дороги молодих людей розійшлися по різних містах. Але ж коли повернулися додому, їхні стежки знову зустрілись. На спільне щасливе життя благословили батьки.
Разом із дружиною, Ольгою Олексіївною, яка працює учителем фізики та математики Покровськобагачанської ЗОШ І–ІІІ ступенів, виховують двох гарненьких і розумних дівчаток – Діану, якій тринадцять років, і восьмирічну Вікторію. Цікаво, що Сергій Григорович народився 8 березня і його найближче оточення – жінки: дружина, дві люблячі донечки, сестра і мама. Ось у такому квітнику живе восьмиберезневий іменинник.
“У нас ніколи не було конкуренції чи відокремлення святкування Міжнародного жіночого дня і мого дня народження, – зізнається Сергій Григорович. – Це наше спільне, традиційне родинне свято. Хочу побажати добра, оптимізму, здоров’я, гарного настрою красуням моєї родини і передати найщиріші вітання жінкам Хорольського краю та Полтавщини. І не лише у березні чи на свята, а постійно. З весною! Ви – найкращі!”

Олександр СЕРГІЄНКО
Журналіст

Добавить комментарий