Горобина плаче…

Горобина плаче…

В перший день жовтня до редакції «Зорі Полтавщини» звернулися небайдужі громадяни стосовно робіт, що проводилися по вулиці Ватутіна (Алея журналістів). Мешканці прилеглих будинків були стурбовані й обурені тими варварськими методами обрізки дерев, після яких деякі з них тепер виглядають так, немовби над тихою затишною алеєю пронісся потужний ураган. Але так «попрацювала» не стихія, а люди…
Обрізані посередині живі (!) товсті гілки, а подекуди й стовбури, сиротливо звисаючі обламані гілки меншого розміру – все це доповнювалося апокаліптичними купами гілля біля зірваного асфальту та… парою давно загиблих дерев, які обійшла «болгарка» чи бензопила «умільців від ландшафтного дизайну».
З’ясувати ситуацію ми вирішили у керівництва КП «Декоративні культури», яке б мало опікуватися обрізкою і санітарною вирубкою дерев в обласному центрі. Та, як повідомив нам керівник комунального підприємства Сергій Луценко, жодних робіт підлеглі йому працівники на вулиці Ватутіна не проводили. Більше того, такі роботи вже тривалий час не проводяться підприємством взагалі, адже попереднє керівництво міста віддало цю сферу «на відкуп» приватним структурам.
Не дали відповіді про виконавця робіт і в управлінні житлово-комунального господарства Полтави, порадивши направити до управління офіційний запит. Хоча, якщо зауважити на зірваний асфальт і попередній досвід проведення ремонтів дорожнього покриття, вирахувати, хто саме (чи на чиє замовлення) попрацював пилкою, неважко…
Прекрасно, що Алею журналістів, по якій два тижні тому йшла хода пам’яті наших загиблих колег, буде відремонтовано й вона стане красивішою, ніж була раніше. Прекрасно, що автомобілісти отримають нове дорожнє покриття. Але в чому винні дерева? Якщо обрізку було необхідно провести задля більш зручного доступу техніки, невже це не можна було зробити акуратно? Хоча б так, щоб не псувати естетичного вигляду алеї.
«Зоря Полтавщини» і мешканці навколишніх будинків дуже сподіваються, що те неподобство, яке кожен, хто проходить вулицею Ватутіна, може спостерігати зараз, буде виправлено. Спеціалістами! Хоча б настільки, наскільки це ще можливо. А ця публікація зарадить тому, щоб подібне не коїлося в інших куточках міста.
А поки горобина плаче!..

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Добавить комментарий