Гравець європейської збірної підписав контракт із «Ворсклою»

Гравець європейської збірної підписав контракт із «Ворсклою»

Як вже повідомляла «Зоря Полтавщини», в турецькій Анталії розпочався тренувальний збір «Ворскли». Як повідомляє прес-служба клубу, вперше після тривалої зимової паузи «біло-зелені» повернулися до роботи з м’ячами на полі: виконавши вправи на точність паса, «погравши в квадрат», завершили усе бігом із прискореннями. Варто відзначити, що для двох гравців – Даніїла Сємілєта та Венсана Тілля – таке тренування було, мабуть, найочікуванішим з-поміж решти гравців. Адже їхня пауза у роботі з м’ячем через травми тривала значно більше, ніж у інших. «З поверненням на футбольне поле, хлопці, бажаємо, щоб надалі – без травм!» – зазначається на офіційному сайті клубу.
Тим часом «Ворскла» продовжує підсилюватися європейськими легіонерами. Свій підпис під контрактом із «Ворсклою» поставив гравець національної збірної Північної Македонії Джоко Зайков. Угода матиме чинність упродовж найближчих двох з половиною років. Новачок уже встиг провести тренування з новими партнерами по команді й зазначає, що дуже щасливий стати частиною такого дружнього та амбітного колективу: «Буду радий допомогти моїй новій команді у вирішенні найвищих завдань. Сподіваюсь, моєї майстерності та досвіду для цього вистачить».
А досвіду північномакедонському гравцеві не позичати. У свої 26 років він пройшов шлях юнацьких та молодіжних збірних своєї країни в усіх вікових категоріях. Зокрема за U-21 відіграв 20 поєдинків, а в складі головної команди Північної Македонії до сьогодні взяв участь у 16 матчах. На клубному рівні виступав за «Работнічкі» (Скоп’є, Македонія), «Ренн» (Франція), «Шарлеруа» (Бельгія), «Левскі» (Софія, Болгарія).
Джоко Зайков став третім македонцем в історії полтавського клубу. Раніше кольори «Ворскли» захищали півзахисник Філіп Деспотовскі (2008– 2010) та нападник Адіс Яховіч (2013– 2014).

Анатолій ПЕТРЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий