Громади Полтавщини визначилися з ділянками для майбутніх сміттєпереробних заводів

Громади Полтавщини визначилися з ділянками для майбутніх сміттєпереробних заводів

В області планують побудувати чотири сучасних сміттєпереробних заводи європейського зразка. Цю ініціативу підтримує Міндовкілля. Торік у листопаді підписали меморандум. Наразі громади вже визначилися з локаціями майбутніх потужностей, — повідомляє сайт Полтавської ОВА.

Зокрема, у Лубенській громаді обрали три земельні ділянки, документи направили до Міндовкілля для прийняття остаточного рішення. У Кобеляцькій громаді визначили ділянку та готують землевпорядну документацію. У Кременчуцькій громаді завод планують будувати на території індустріального парку. У Терешківській громаді також обрали земельну ділянку, направили листи до профільного міністерства.

«Будівництво сміттєпереробних заводів – важливий крок до сталого розвитку Полтавщини. Спільно з Міндовкілля працюємо над залученням донорів та інвесторів, щоб пришвидшити процес появи таких підприємств на Полтавщині», – зазначив начальник ОВА Філіп Пронін.

Загальнонаціональна ідея реформи – 100% побутових відходів має бути оброблено: відсортовано та за можливості використано повторно. Тож будівництво цих заводів сприятиме не тільки поліпшенню екології, а й зміцненню економіки області.

Поділися:

Добавить комментарий