Група “Нафтогаз” передала лікарням Полтавщини допомогу на 4,2 мільйона гривень

Група “Нафтогаз” передала лікарням Полтавщини допомогу на 4,2 мільйона гривень

Група «Нафтогаз» допомагає закладам охорони здоров’я боротися з коронавірусом. Медзаклади та громади Полтавщини отримали благодійну допомогу на 4,2 млн грн.

Група «Нафтогаз» запустила масштабну програму з благодійної допомоги у регіонах. Саме тому під час пандемії коронавірусу спрямували більше 12 млн грн для українських медиків. Лікарі та медичний персонал зі 115 громад у 25 районах отримали респіратори, маски, медичні рукавички, окуляри, обтюратори для окулярів, станції очистки окулярів, дезінфектори.
– «Нафтогаз» розробив програму підтримки громадам на час пандемії коронавірусу і сформував пакети допомоги для місцевих лікарень. Наші співробітники в областях передають своїм громадам необхідний матеріально-технічний ресурс, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність та підтримати медичні заклади, – розповів перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.
У межах проєкту з початку карантину благодійну допомогу від однієї з компаній Групи – АТ «Укргазвидобування» на 4,2 млн грн отримали і медзаклади Полтавської області. Завдяки цьому громади та медичні заклади семи районів Полтавщини забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфекторами та сучасним обладнанням.
Гадяцька районна лікарня отримала 200 тис. грн на закупівлю монітора пацієнта та капнографічного модуля.
– Ця допомога потрібна медикам для перемоги над вірусом і задля збереження життя та здоров’я мешканців Гадяцького району, – розповідає головний лікар КНП «Гадяцька ЦРЛ» Олександр Басараб.
Крім того, нещодавно громади і медзаклади Гадяцького та Машівського районів отримали антисептики, захисні маски та респіратори, окуляри, рукавиці, противірусні препарати на суму більше 400 тис. грн.
Раніше Лохвицькій райлікарні газовидобувники надали 200 тис. грн на придбання апарата ШВЛ. Машівська райлікарня отримала кисневий концентратор вартістю 199 тис. грн, а Зіньківська – медичний відсмоктувач і засоби індивідуального захисту.
Компанії Групи постійно підтримують громади, на території яких працюють. Адже здоров’я працівників та місцевого населення – один із найважливіших пріоритетів цих підприємств.
Крім цього, Група «Нафтогаз» придбала 200 тонн благодійної допомоги для українських лікарень. Мова йде про 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентгенапаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв загальною вартістю близько півмільярда грн.
Українські літаки Ан-225 «Мрія» та Ан-22 «Антей» минулого тижня вже доставили в Україну частину медичного обладнання та засобів захисту.
Перелік допомоги сформували за результатами багаторазових консультацій з експертами, зокрема з представництвом ВООЗ в Україні, та узгодили із Міністерством охорони здоров’я України. Частину вантажу безкоштовно передадуть і 16 медичним закладам Полтавщини.
«Група «Нафтогаз» надає суттєву допомогу медикам Полтавщини. Важлива апаратура для інфекційних відділень та районних лікарень допоможе нам якнайшвидше подолати коронавірус, зберегти здоров’я і життя людей», – повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.
Довідково. НАК «Нафтогаз України» – одна з найбільших компаній в Україні та провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни. «Нафтогаз» – це вертикально-інтегрована нафтогазова компанія повного циклу, що охоплює розвідку та розробку нафтогазових родовищ, видобуток та пошукове буріння, транспортування і зберігання нафти та газу.
АТ «Укргазвидобування» – найбільша газовидобувна компанія, що видобуває 73% природного газу в Україні. Сьогодні вона працює на території 12 областей України – 57 районів, 237 територіальних громад.

Євген РИБАЛКО
Журналіст

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий