“HeavyDuty 2018”: підсумки та сподівання вітчизняного виробника – заводу “КрАЗ”

“HeavyDuty 2018”: підсумки та сподівання вітчизняного виробника – заводу “КрАЗ”

Наприкінці березня в столичному виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” відбулася Міжнародна спеціалізована виставка важкої спецтехніки “HeavyDuty 2018”, у якій ПрАТ “АвтоКрАЗ” взяв участь експозицією своєї продукції.
“HeavyDuty” – найбільша в Україні міжнародна виставка важкої спецтехніки, що охоплює одразу чотири суміжні галузі: дорожньо-будівельну, будівельну, гірничодобувну та комунальну. “АвтоКрАЗ” якраз і має в лінійці своєї продукції техніку, яка використовується у цих галузях.
Виставка проводилася за підтримки Міністерства інфраструктури України. КрАЗ був у числі 100 брендів, що експонувалися на заході. Вітчизняний виробник – Кременчуцький автозавод – експонував одну з останніх перспективних моделей – двовісний самоскид нового покоління КрАЗ-5401С2 (4х2), оснащений дизельним рядним двигуном екологічного класу Євро-5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і дев’ятиступеневою коробкою передач. Завдяки безкапотній кабіні самоскид КрАЗ-5401С2 дуже маневрений із мінімальним радіусом повороту близько 7,5 метра. Двовісному самоскиду нескладно буде розвернутися на вузьких будівельних майданчиках, в умовах обмеженого простору міських вулиць і будинків. При невеликих, у порівнянні з традиційними капотними КрАЗами, габаритах – 6330х2500х2960 – він має вантажопідйомність до 10 тонн.
Кабіна має високі ергономічні показники: зручні сидіння на пневматичній підвісці, регульовану по куту і висоті рульову колонку, функціональну панель приладів і багато іншого з того, що знижує стомлюваність під час роботи. Для зручності посадки-висадки кабіна має знижену компоновку.
Самоскид КрАЗ-5401С2 має оригінальну самоскидну 7-кубову платформу коробчастої форми з дистанційним механізмом запирання заднього борту із підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром. Додатково обладнаний відвалом власного виробництва, що дозволяє використовувати його у зимовий період для розчищення доріг від снігу.
У офіційній церемонії відкриття виставки взяв участь міністр інфраструктури Володимир Омелян. У своєму виступі він зазначив: “Надзвичайно важливо, щоб техніка вироблялась в Україні. І я хочу наголосити, що близько одного відсотка коштів з Дорожнього фонду передбачено на фінансування лізингової програми для української техніки. Це 300 мільйонів гривень уже в цьому році. Тому я закликаю іноземних виробників розглянути можливість виробництва техніки в Україні”.
Після офіційного відкриття міністр інфраструктури відвідав експозицію ПрАТ “АвтоКрАЗ”. Він уважно ознайомився із національним продуктом, оглянув самоскид та, зокрема, відзначив нагальну потребу автомобілів для ямкового ремонту, на які будуть оголошені тендери. У ПрАТ “КрАЗ” є всі шанси на перемогу в цих тендерах.
У виставкові дні на експозиції
“КрАЗу” було багато відвідувачів із гірничодобувної, будівельної, комунальної та дорожньої галузі. В основному – керівники, головні спеціалісти та механіки підприємств і організацій із різних куточків України. Зацікавленість у такій техніці – очевидна, що підтверджено рядом переговорів та попередніх домовленостей. Кременчуцький автозавод розраховує на замовлення українських споживачів, які завантажать виробничі потужності заводу і працюватимуть на економіку держави. Тим більше, що на підприємстві є все необхідне для виконання будь-яких замовлень у необхідних обсягах.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий