Хет-трик Кулача повертає «ворсклян»  у боротьбу за медалі першості України

Хет-трик Кулача повертає «ворсклян» у боротьбу за медалі першості України

Браво, «Ворскла»! Браво, Кулач! Перший хет-трик в кар’єрі Владислава не лише став міцним фундаментом для перемоги полтавців, а й дозволив форварду «Ворскли» одноосібно очолити бомбардирські перегони у Прем’єр-лізі сезону 2020/ 2021. Тепер найближчі переслідувачі на три м’ячі відстають від Кулача, який має в своєму активі 13 гольових звитяг, а «Ворскла» вкотре продемонструвала, що коли команда «збирається» на гру, непереливки будь-якому супротивнику. Фактично «Зоря» не мала шансів врятувати матч вже після 33 хвилини першого тайму, коли Кулач «оформив» свій другий гол у ворота луганчан. Попередній він забив десятьма хвилинами раніше, а до цього (на 8 хвилині гри) рахунок «розмочив» Степанюк. На перерву «ворскляни» пішли з гарним настроєм і більш ніж впевненою перевагою – 3:0.
А коли вже на 4 хвилині другого тайму Владислав зробив хет-трик і довів рахунок до розгромного, стало зрозуміло, що все, на що може розраховувати «Зоря», це хіба що скоротити рахунок. І хоч голкіперу полтавців Дмитру Різнику й довелося двічі діставати м’яч з сітки власних воріт, але перевага полтавців у звітному поєдинку була беззаперечною.
Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов ексклюзивно для Тур ONLINE так прокоментував перемогу своєї команди: «Всі «накривали». Раніше у нас були футболісти, які на «чистих м’ячах» стараються. А сьогодні на полі були саме ті 11 гравців, які установку виконали та до кінця грали. Ось це найголовніше.
Погода не дозволяла грати в комбінаційний футбол. Агресія була з нашого боку, а після 4:0 ми розслабилися. Випустили молодих футболістів, які взагалі ніколи не грали. Прикро, звичайно, те, що Пердута «зламався». Проблема у нас – лавка запасних дуже коротка. Якщо чесно, взагалі її немає».
Кольори «Ворскли» у звітному матчі захищали: Різник, Яворський, Чеснаков (Хрипчук, 80), Альюн, Пердута (Сапай, 57), Скляр (Челядін, 80), Пуцлін, Наджееб, Тілль, Степанюк (Луїзао, 76), Кулач (Кравчук, 76).
Результати інших матчів 22 туру: «Львів» – «Олександрія» – 3:1, «Минай» – «Десна» – 3:1, «Шахтар» – «Динамо» – 0:1, «Інгулець» – «Рух» – 0:0, «Маріуполь» – «Олімпік» – 1:1, «Колос» – «Дніпро-1» – 1:1.
* * *
Наступний гостьовий поєдинок з «Колосом» може стати для полтавців вирішальним у боротьбі за єврокубкову зону, адже у випадку перемоги над ковалівцями «Ворскла» має шанс піти у відрив від переслідувачів на шість очок, а до завершення сезону залишатиметься лише три гри. А ось позмагатися за «бронзу» Прем’єр-ліги – завдання значно складніше. Хоч полтавці і повернулись у боротьбу й нині відстають від «Зорі» лише на один заліковий пункт, але луганчани мають ще одну гру в запасі.