Храмове свято  у відродженому Божому домі

Храмове свято у відродженому Божому домі

У день церковного вшанування першоверховних апостолів Петра і Павла, 12 липня, Хорол відвідало чимало прочан. Усі поспішали на храмове свято до місцевої Петропавлівської церкви УПЦ КП.

Урочистості присвятили також десятій річниці з дня відбудови та освячення Петропавлівського храму, який був втрачений у радянські часи богоборства. Ще один непроминальний привід для святкових вітань –
40-річчя церковного служіння настоятеля храму, митрофорного протоієрея отця Василя (Симулика).
У Божественній літургії та хресному ході взяло участь духовенство Полтавської єпархії УПЦ КП на чолі з архієпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором. По закінченні молитовних урочистостей владика Федір вручив достойникам церковні відзнаки. За заслуги з відродження духовності в Україні й утвердження Помісної Української Православної Церкви він передав від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня отцю Василю Симулику.
Орденами святого Миколая Чудотворця архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір відзначив благодійників Петропавлівського храму – депутата Полтавської обласної ради, голову правління ПАТ “Хорольський механічний завод” Михайла Міщенка, депутата Хорольської районної ради, голову правління СВК “Перемога” Анатолія Пасюту, Хорольського міського голову Сергія Волошина, Староаврамівського сільського голову Олександра Лозенка.

Сергій МІСЮРЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий