Листи до редакції

Іде селом листоноша…

Доброго дня, шановна редакція газети «Зоря Полтавщини»!
До вас звертається ветеран праці, дитина війни, голова вуличного комітету села Сахнівщина Машівського району Володимир Васильович Олешко.
Хочу розповісти читачам «Зорі Полтавщини» про нашу листоношу, ветерана праці, щиру і добру людину Валентину Баглай. Її біографія, на перший погляд, звичайнісінька. Народилася у сім’ї колгоспників – Дмитра Григоровича та Мотрони Федорівни Закупців, які мешкали на той час у Базилевщині.
У 1973 році сім’я переїхала до Сахнівщини, де Валя закінчила восьмирічку, а далі, з відзнакою, – училище при експериментальній Полтавській взуттєвій фабриці. Не встигла попрацювати за фахом, як з’явився наречений – Микола Баглай. Молоді люди побралися і ось уже майже чотири десятиліття живуть у добрі та злагоді.
Із 1985 року Валентина пішла працювати на пошту листоношею. За ці роки вона так полюбила свою професію, що не уявляє, яким могло б бути життя без цієї роботи.
– Я буквально вросла в роботу. Намагаюся якнайшвидше доставити передплатникам періодику, листи, пенсії, поспілкуватися з мешканцями моєї дільниці. Якось не звертаю увагу – дощ надворі чи хурделиця, іду до кожної оселі. Я знаю настрій односельців, їхні біди та радощі. Якщо людина переживає, бо всілякі негаразди обсіли, то намагаюся розрадити, підбадьорити, – розповідає Валентина Баглай.
І це не просто слова, а повсякденність нашої листоноші. Переконаний, що для більшості односельців спілкування з Валентиною Федорівною – справжнє свято. За 21 рік, відколи наша сім’я мешкає у Сахнівщині, не загубився жоден примірник газети, який ми передплачуємо, чи лист. Вона часто забирає для відправлення і наші листи, адже ми листуємося зі Спілкою письменників України, іншими адресатами, своєчасно доставляє пенсії.
Вона завжди уважна, доброзичлива, приємна людина. Такої думки про сільську листоношу і наші сусіди, інші односельці. Ми щиро вдячні Вам, Валентино Федорівно, за Вашу працю! Нехай Ваша дорога завжди буде позитивною, освітленою сонцем і любов’ю рідних, повагою навколишніх людей.

Володимир ОЛЕШКО,
село Сахнівщина
Машівського району.

Поділися:

Добавить комментарий