Ідеальна літня пара

Ідеальна літня пара

Яка жінка не любить ходити в босоніжках? Адже, по-перше, це взуття є своєрідною прикметою теплих погідних днів. По-друге, ідеально підкреслює красу й витонченість жіночих ніг. По-третє, має незліченну кількість моделей, одна за іншу цікавіша.
Саме остання обставина – величезний асортимент – і стає зазвичай приводом для розгубленості покупчинь. Як же вибрати свою нову «ідеальну пару», щоб вона і зручна була, і найкраще пасувала до вашого стилю, а не припадала пилом у шафі?

Передусім варто визначитися, яка модель босоніжок вам потрібна. Власне, які ваші особисті вподобання та призначення майбутньої покупки – для щоденного ходіння на роботу чи для прогулянок, святкових приводів. Важливо також: універсальна це має бути модель, тобто доречна під будь-який літній гардероб, чи придбана доповнити ваш елегантний (романтичний, молодіжний) образ у кількох конкретних нових сукнях.
Моделі босоніжок розрізняють, зокрема, за такими параметрами: з відкритим чи закритим «носиком»; з відкритою чи закритою п’ятою; без підборів; із підборами різної висоти і форми; на танкетці; на платформі.
Зрозуміло, що для стриманого офісного образу найдоречнішими будуть моделі із закритим «носиком» на підборах чи без них. Для любителів піших прогулянок краще вибирати варіанти на пласкій підошві чи на платформі. Для повсякденного носіння обирайте взуття на танкетці, адже воно й зручне, й красиво виглядає.
Постарайтеся мати в своєму гардеробі щонайменше дві пари босоніжок різних моделей. Це не марнотратство, а цілком практичний розрахунок. По-перше, так обидві пари взуття прослужать довше. По-друге, матимете вибір, у чому йти на роботу, а в чому – в кінотеатр.
Щодо кольорової гами, то під буденний одяг вибирайте класичні монохромні моделі чорного, сірого, синього, коричневого чи бежевого забарвлення. Із квітчастим літнім платтям чудово виглядають такі ж квітчасті босоніжки. Власне, в магазинах є моделі всіх кольорів і поєднань, головне – вибрати ту, яка пасуватиме до вашого стилю.
Водночас ніколи не перебільшуйте значення дизайну взуття перед комфортом і зручністю, які ви маєте відчувати в ньому. Примірявши облюбовану пару, не поспішайте з остаточним рішенням про придбання. Пройдіться у нових босоніжках і, не поспішаючи, оцініть свої відчуття. При найменшому дискомфорті (скільки б не переконували вас продавці, що все нове взуття спочатку тіснувате) краще відмовитися від покупки й продовжити шукати свою «ідеальну пару». Завдяки такому підходу ви убезпечите себе від розчарування і носитимете нові босоніжки із задоволенням.

Поділися:

Добавить комментарий