Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Льотчики-інструктори 831-ї бригади тактичної авіації, яка дислокується у Миргороді, Олександр Оксанченко та Юрій Булавка успішно представили Україну на Міжнародному авіапоказі «International Airshow-2018» у Польщі. Дійство тривало на польській авіаційній базі Радом і було присвячене 100-річчю з дня створення Збройних сил Республіки Польща. На авіапоказі продемонстрували понад 110 цивільних і військових машин з Греції, Латвії, Іспанії, Італії, України та інших країн.
Миргородські льотчики виконали пілотажну програму на учбово-бойовому винищувачі Су-27. В авіапоказі брали участь також українські літаки Су-25УБ та Ан-26.
***
На виконання програми «Питна вода Полтавщини» в селі Нижній Булатець Лубенського району відкрили водонапірну башту. Об’єкт збудовано за кошти обласного бюджету та Засульської об’єднаної територіальної громади. Жителі села отримали можливість користуватися якісною водою зі свердловини завглибшки 200 метрів.
***
У районах області продовжують працювати пересувні діагностичні комплекси, так звані «амбулаторії на колесах». Унікальні медичні автомобілі призначені для роботи в селах, де немає ні амбулаторій, ні ФАПів.
Наприкінці серпня пересувні діагностичні комплекси перебували в Машівському районі. Загалом протягом дня вдалося обстежити 100 сільських жителів – у Первомайському, Любимівці, Богданівці, Селещині-1, Огуївці. Пацієнтам виміряли артеріальний тиск, визначили індекс ваги тіла, зробили кардіограму та взяли кров на аналіз (біохімія, загальний, рівень глюкози). Результати будуть надані сімейним лікарям обстежених пацієнтів.
У складі виїзних медичних бригад працювали медичні сестри ревматологічного, нейрохірургічного відділень, консультативної поліклініки Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського разом із медичними працівниками Машівського ЦПМСД. Раніше «амбулаторії на колесах» побували в Решетилівському та Диканському районах.

Добавить комментарий