Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Номінанткою Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року» стала наша землячка Дарина Тутко. У травні молода жінка врятувала рибалку, який тонув на ставку в селі Розсошенці Полтавського району. Реанімаційні заходи потерпілому Дарина провела тоді у воді, поки чотирирічний син Марк чекав маму на березі. За фахом рятівниця – медик.
Лауреати щорічної Всеукраїнської акції нагороджуються спеціальною відзнакою.
***
У рамках програми «Маршрути успіху» Київського регіонального відділення Асоціації міст України Пирятинську об’єднану територіальну громаду відвідала делегація представників об’єднаних громад із Київщини. Господарі поділилися досвідом з реалізації проектів міжмуніципального співробітництва: «Придбання сміттєвоза та контейнерів для покращення матеріально-технічної бази громад. Спільний крок до чистого довкілля Пирятинського краю» та «Співробітництво громад як механізм ефективного управління в ОТГ на прикладі співробітництва з підвищення якості водозабезпечення територіальних громад».
Окремо на зустрічі йшлося про децентралізацію в галузі освіти, розвиток спорту в Пирятинській міській ОТГ. Делегація з Київщини ознайомилася також з особливостями роботи місцевого Центру надання адміністративних послуг.
***
На Полтавщині з’явився новий археолого-туристичний маршрут «Від Скіфії – до Русі». За даним профілем він є першим в області й пролягає через Полтаву, Опішню Зіньківського району та Більськ Котелевського району. Серед «родзинок» маршруту – славнозвісне Більське городище.
Нещодавно маршрут протестували екскурсоводи, журналісти, депутати обласної ради та фахівці департаменту культури й туризму облдержадміністрації. Протяжність маршруту сягає 125 кілометрів. n

Поділися:

Добавить комментарий