Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Актори Полтавського академічного обласного українського муздрамтеатру імені М.В. Гоголя вирушили на одне з найулюбленіших колективом творчих дійств – Всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення». Цього разу фест проводиться вдесяте, протягом 9 – 16 вересня. Учасники виступають на сцені Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича.
Загалом у програмі заплановано 17 вистав. Полтавці представили свої роботи 13 вересня. Це – музична казка-гра «Царівна Ква-Ква» та мюзикл «Бог є любов, або Едіат Піаф» (режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко).
***
Понад 20 осіб із родин загиблих учасників АТО та волонтери стали учасниками майстер-класу з їзди на конях, повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбуці» «Полтавський батальйон небайдужих».
Корисний відпочинок було влаштовано на кінській фермі Центру екологічного виховання та оздоровчо-верхової їзди «Рідні простори» в Котелевському районі. Окрім «спілкування» з гривастими красенями, дорослі й діти відпочили поблизу річки, смакували куліш.

Добавить комментарий