Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Понад 71 мільйон гривень становить загальний економічний ефект від діяльності підрозділів податкової міліції ГУ ДФС Полтавщини з початку року, інформує головне управління ДФС у Полтавській області.
Перший заступник начальника головного управління Олег Лєднік відзначив, що з початку року працівниками податкової міліції області викрито 51 кримінальне правопорушення, у тому числі 20 – за фактами вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів.
Припинено діяльність двох організованих злочинних груп (ОЗГ). Одна з них займалася незаконною конвертацією грошових коштів, інша – на території Лубен і Лубенського району здійснювала незаконне придбання, зберігання, транспортування та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Кримінальні провадження відносно членів ОЗГ направлені в суд. Вироками судів їх визнано винними у пред’явленому звинуваченні та засуджено до штрафів на різні суми.
* * *
У Гадяцькому районі триває капітальний ремонт доріг. Жителі села Лютеньки отримали в користування оновлену дорогу О17-02-024/Т-17-06/ – 435 метрів автошляху з суцільним покриттям. На капремонт виділено близько 1 мільйона 400 тисяч гривень. Із них понад 1 мільйон 100 тисяч гривень надійшло з Державного бюджету, 220 тисяч виділили з районного бюджету. Ще 83 тисячі гривень перерахувала Лютенська сільська рада, повідомили в Гадяцькій РДА.
Автошлях перебуває на балансі держпідприємства “Агентство місцевих доріг Полтавської області”.

Поділися:

Добавить комментарий