Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

У першій міській клінічній лікарні Полтави відкрили оновлене відділення цереброваскулярної патології, повідомила прес-служба міської ради. Подібне відділення – єдине у місті, туди потрапляють пацієнти з порушенням мозкового кровообігу. Розраховане воно на 30 ліжок з блоком інтенсивної терапії на 6 місць.
Головний лікар медичного закладу Ганна Селькіна зазначила, що в планах – капітально відремонтувати та оснастити сучасною апаратурою також неврологічне відділення.
***
На вулиці Полтавський Шлях у Глобиному проклали новий тротуар. Відповідно до Плану соціального економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади роботи з капітального ремонту тротуарної доріжки та благоустрій прилеглої території здійснені за кошти міського бюджету.
У цій частині міста виріс мікрорайон багатоквартирних будинків. Рішення про відновлення пішохідної зони було прийняте для безпеки пішоходів. Кілька місяців на об’єкті працювали будівельники з ФОП Гутман І.В. з села Потоки Кременчуцького району. Створені комфортні умови для пішоходів, обладнано зупинку громадського транспорту, встановлено металеву огорожу, яка відділяє дитячий майданчик від проїзної частини вулиці. Для облаштування тротуару використана сучасна плитка. Загальна довжина відновленої пішохідної доріжки становить 450 метрів.
***
У Кобеляках вшанували пам’ять земляка, заслуженого лікаря України, академіка Української академії наук, народного лікаря СРСР, родоначальника мануальної терапії Миколи Касьяна, з дня смерті якого минуло 9 років.
Протягом одного лише 1990 року Микола Андрійович зробив вправлення дисків хребта 41 тисячі 251 хворому, за це його ім’я занесли до Книги рекордів Гіннеса. Він був нагороджений орденами князя Ярослава Мудрого, «Знак Пошани», рівноапостольного князя Володимира, святого Нестора Літописця, Миколи Чудотворця.
Напередодні річниці з дня смерті лікаря у Кобеляках відбулось покладання квітів до підніжжя пам’ятника земляку. Пам’ять про Миколу Касьяна присутні вшанували хвилиною мовчання.

Поділися:

Добавить комментарий