Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Полтавські школи, які розташовані безпосередньо біля проїжджих частин, отримали світловідбивні жилети від благодійної організації «Демократичний розвиток». Загалом учасниками Національної програми Traffic Challenge та навчального проекту «Відповідальні батьки» стали 12 полтавських шкіл. А патрульні поліцейські провели навчальний семінар для вчителів початкових класів на базі Полтавської школи № 19.
«Ми прагнемо зробити так, щоб діти впродовж усього навчального процесу почувалися в безпеці, – говорить керівник управління освіти міськвиконкому Юрій Матвієнко. – Вивчення правил дорожнього руху та основ безпеки на дорогах – запорука збереження життя і здоров’я наших дітей. Сьогодні це питання курирує безпосередньо ВООЗ, і відрадно, що міністерства освіти і науки та внутрішніх справ України активно співпрацюють у цьому напрямку».
Ще три комплекти світловідбивних жилетів передано у школи області.
***
На початку зими автопарк Полтавського комунального підприємства КАТП №1628 поповнився новою технікою. Завдяки співфінансуванню з обласного та міського бюджетів вдалося придбати два сміттєвози та одну асенізаційну машину. Наприкінці року чекають іще на один асенізатор. З міського бюджету на нову техніку витратили шість мільйонів гривень. У планах – придбати ще вісім сміттєвозів, два автомобілі та шість нових тракторів. Також комунальники вирішили капітально оновити техніку на підприємстві, тож пропонують закласти до бюджету кошти на ці потреби на наступний рік.
Минулими вихідними нова комунальна техніка вже працювала на вулицях міста.

***

Полтава приєдналася до Всеукраїнської акції у підтримку захоплених російськими військовими українських моряків. З ініціативи місцевих громадських активістів у День Збройних сил України над міською радою замайорів прапор Військово-морських сил України. Його підняли разом з прапорами Полтави та Збройних сил. Представники влади наголосили, що таким чином намагаються не лише висловити підтримку полоненим, а й віддати належну шану військовослужбовцям, які захищають нашу державу на східному рубежі.
***
Державне бюро розслідувань розпочало свої перші кримінальні провадження, зазначив керівник відомства Роман Труба під час «круглого столу», що відбувся в обласному центрі і був присвячений початку роботи Полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань. Теруправління розташовуватиметься у Полтаві, а поширюватиме свою діяльність на Полтавську, Дніпропетровську, Сумську та Харківську області. Його директором призначено Володимира Тимошка. Він працює у правоохоронних органах з 1999 року, починав слідчим районного відділу міліції, донедавна обіймав посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області – начальника слідчого управління.
Територіальне управління займатиметься трьома напрямками роботи – розслідуванням злочинів у сфері службової діяльності та корупції; злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя; військових злочинів.

***

З нагоди Дня волонтера, Дня Збройних сил України у Полтаві, Кременчуці, інших містах і селах області, у військових частинах, що дислокуються на Полтавщині, відбулися урочисті заходи.
Хвилиною мовчання вшановували наших земляків, які віддали свої життя, захищаючи Вітчизну на сході України. Стоячи аплодували присутні у залі Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя рідним тих наших земляків, які вже ніколи не повернуться до своїх осель. Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, який теж воював в зоні АТО, зазначив: «Сьогодні для мене і свято, і сум. Адже згадую тих побратимів, які загинули. На жаль, через чотири роки можна й досі почути на адресу бійців АТО – «А я вас туди не посилав», в той час коли наші військові ціною власного життя захищають країну, а матері ллють гіркі сльози за найріднішими, що загинули… Я вірю, що Україна і її армія переможуть».
Під час урочистостей захисники Вітчизни отримали заслужені нагороди та почули слова глибокої шани за їхню ратну службу оборонців України.
Саме завдяки цим людям – кадровим військовим, добровольцям, волонтерам, які зробили свій неоціненний внесок у справу боротьби із агресорами у перші найважчі дні й продовжують підтримувати армію і зараз, російську навалу зупинено.

Поділися:

Добавить комментарий