Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Кременчуцька ялинка визнана найкращою в Україні за результатами конкурсу «Міс ялинка», який проводило інформаційне видання «Укрінформ». За новорічну красуню наддніпрянського міста проголосувало 39% учасників опитування. На другій сходинці – ялинка з Полтави. У неї 31% голосів респондентів. Серед трійки лідерів і новорічне дерево у Вінниці. За нього проголосувало 10% користувачів сайта.
***
міська влада Полтави у цьому році планує спрямувати на оновлення комунального транспорту майже 108 мільйонів гривень. Відповідні зміни депутати внесли до Програми розвитку міського електротранспорту на 2018–2020 роки. Раніше на ці цілі було закладено на 24 мільйони менше. Таким чином, місто планує купити сім нових тролейбусів за 42 мільйони гривень, модернізувати два тролейбуси-спарки і спеціальний технічний тролейбус, придбати автовишку та прокласти тролейбусну лінію в мікрорайоні Огнівка. Полтава розраховує лише на власний бюджет. За домовленості будуть залучатися інші джерела фінансування. Тривають перемовини і з Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно кредиту на оновлення транспортного парку.
***
Полтавський краєзнавчий музей запрошує на гостину і з лютого планує запровадити дні безкоштовного відвідування. Відвідати музей без квитка можна буде один раз на місяць. За інформацією прес-служби закладу, для всіх категорій населення вхід буде вільним першого понеділка кожного місяця. Акція діятиме з 10.00 до 16.30. В інші дні вартість квитків для дорослих становитиме 20 гривень, для учнів та студентів – 10 гривень, а для дітей віком до 6 років вхід вільний. n

Поділися:

Добавить комментарий