Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Визначено переможців конкурсу дитячого малюнка “Омріяна Україна очима дітей”. Його організатор – управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. Начальник управління Олена Бабенко зазначила, що мета конкурсу – патріотичне та естетичне виховання дітей, залучення їх до занять художньою творчістю, а також створення умов для творчого розвитку:
– Ми створили ще один “майданчик”, де діти могли б проявити себе, показати свій талант, позмагатися зі своїми однолітками. Здібних і творчих треба підтримувати й створювати для того усі умови. Цьогоріч ми проводимо такий конкурс вперше у нашому місті і приємно, що вже на старті ініціативи виявили бажання взяти участь у творчому турнірі чимало дітей. На адресу управління у справах сім’ї, молоді та спорту надійшло 180 робіт учасників у різних вікових категоріях. Переконана, конкурс стане для Полтави традиційним.
***
Полтавці, які мають креативні ідеї для покращення екології у своїй громаді, можуть взяти участь у конкурсі “Екологічні ініціативи” та отримати фінансову підтримку в розмірі 50 тисяч гривень (проекти реалізовуватимуться за кошти обласного та місцевого бюджетів у рівному співфінансуванні 50 на 50). Перспективними напрямками є: утилізація твердих відходів, облаштування “зелених зон”, енергоефективність, екологічні івенти та екоосвіта. Відбір проектів-переможців буде здійснюватися конкурсною комісією. Подати проект можна з 15 квітня протягом місяця.

Поділися:

Добавить комментарий