Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

У Полтаві вчетверте пройшов форум волонтерів, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради. Його учасниками стали представники волонтерських загонів, які діють в навчальних закладах різних рівнів акредитації, при громадських організаціях, державних установах, а також небайдужі полтавці, які планують долучитися до волонтерської діяльності. Загалом захід зібрав 120 представників волонтерських загонів міста. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко розповіла, що тема цьогорічного форуму – «Здорове місто – це в твоїх руках»:
– Негативні звички живуть у суспільстві, і про це треба говорити. Потрібно шукати шляхи вирішення цієї проблеми, і перш за все потрібно навчитися говорити негативним звичкам «Ні!».
Під час форуму перед волонтерами виступили спікери, серед яких – керівник напрямку політики та комунікації БО «Світло надії» Сергій Жук, фахівець міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина Карацюпа, в.о. головного лікаря обласного центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом Світлана Нестеренко, директор ГО «Вершина» Ігор Прищепа. Учасники зібрання працювали також у секціях.
* * *
З нагоди Міжнародного дня лялькаря у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею В. Г. Короленка відкрилася виставка «Ляльковий світ Полтавщини», яка об’єднала роботи майстрів обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, керівників гуртків, дослідників традицій та технологій народної іграшки. Мета заходу – демонстрація творчого розвитку майстрів з лялькарства, представлення мистецького доробку молодих майстрів та популяризація мистецтва традиційної ляльки нашого краю. На виставці представлено творчий доробок 18 майстрів з традиційної іграшки. Ініціаторами «лялькового вернісажу» виступили працівники обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Поділися:

Добавить комментарий