Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

На Полтавщині в рамках операції «Акциз-2019» викрито три нелегальні газозаправні комплекси, які діяли без дозвільних документів на право реалізації скрапленого газу. Працівники податкової поліції за координації прокуратури вилучили 14,5 тисячі літрів скрапленого газу (пропану), 3 одиниці автотранспорту з обладнанням для його перевезення та автозаправні модулі загальною вартістю майже 1,5 мільйона гривень. За даними фактами правоохоронці склали протоколи про адміністративне порушення.
***
Департамент екології та природних ресурсів ОДА повідомив, що вже найближчим часом кількість об’єктів природно-заповідного фонду Полтавської області поповниться ландшафтним заказником місцевого значення «Шафранова балка» загальною площею 76,8 гектара в межах населених пунктів Якимове та Балюки Великобагачанського району. На цій території знаходиться популяція шафрана сітчастого (Crocus reticulatus Steven ex Adams), який занесено до Червоної книги України.
Також проводяться заходи для недопущення приватизації земельних ділянок з особливо цінними природними ресурсами. З цією метою в регіоні затверджено план зі створення і розширення територій та об’єктів природно-заповідного фонду на 2019 рік. Передбачається створення нових і розширення меж існуючих заповідних територій, зокрема в Полтаві й Кременчуці, в Кобеляцькому, Оржицькому, Чутівському та Диканському районах.
***
Нещодавно полтавські будівельники розпочали другий, завершальний, етап капітального ремонту платформи станції «Полтава-Київська», довжина якої становить 480 метрів. Як повідомили у медіацентрі АТ «Укрзалізниця», оновлення інфраструктури станції почалося ще у 2018 році з капітального ремонту пасажирської платформи, на якій були повністю зношені залізобетонні балки та тротуарна плитка. Тоді будівельники виконали перший етап робіт – встановили 70 нових залізобетонних балок та поклали нову плитку. Всі роботи планується завершити до початку літніх пасажирських перевезень.

Поділися:

Добавить комментарий