Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Аграрії Полтавщини вже посіяли ранні зернові

Пшеницю, ячмінь, овес і горох – на площі 90 тис. га. Цього року впоралися на два тижні раніше. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
«На місяць швидше, ніж торік, посіяли цукровий буряк – на площі 29 тисяч гектарів. Почали кукурудзу та сою. І засіяли вже третину від запланованих площ соняшником, – розповів Філіп Пронін. – Наші аграрії з ранку й до ночі в полях. Дякуємо кожному і кожній за самовіддану працю».

Послуга «єМалятко» впроваджена в усіх ЦНАПах області

Усі 60 центрів надання адміністративних послуг впровадили послугу «єМалятко», повідомляє сайт Полтавської ОВА.
У межах послуги батьки можуть у ЦНАП подати одну заяву і отримати 9 державних послуг. До базових послуг комплексу «єМалятко» входять: державна реєстрація народження, визначення походження дитини, отримання дитиною податкового номера та УНЗР.
Додатково можна вибрати: призначення допомоги при народженні дитини, призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, реєстрація місця проживання новонародженої дитини, виплата грошової компенсації за пакунок малюка.
Послугу також можна отримати на порталі Дія в кабінеті громадянина за допомогою електронного підпису.

Цифровий освітній форум

В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді провели цифровий освітній форум. До участі в ньому долучилися представники сфери освіти, керівництво області, повідомляє сайт Полтавської ОВА.
На форумі зібралися представники найбільших українських освітніх інформаційних систем – Eddy, HUMAN, Єдина школа, Моя школа, Нові знання, аби презентувати свої інформаційні продукти.
«На Полтавщині 100% закладів загальної середньої освіти обрали та здійснили підключення до освітніх інформаційних систем, – зауважив заступник голови Полтавської ОВА Антон Чубенко. – Цифровізація в галузі освіти – це вимога часу, дієвий інструмент для розвитку освітнього середовища».

Полтавщиною курсуватиме ще один модернізований електропоїзд

Його капітальний ремонт тривав три місяці. Нині вісім вагонів відповідають усім вимогам безбар’єрності.
«Для пасажирів зроблені пандуси. Для зручності – тримачі для велосипедів і USB-зарядки в вагоні. Також покращені санвузли, в них обладнані сповивальні столики, – розповів старший машиніст електропоїзда Костянтин Якубцов. – У комфортних умовах працюватимуть і машиністи: тепер тут є кондиціонер, мікрохвильовка, холодильник. Зробили обдув вікон, щоб огляд був гарний. Камери встановили на дахове обладнання, можна спостерігати за всім потягом».
Нині тривають останні налаштування, і поїзд вийде на маршрут. Це вже четвертий в області модернізований електропоїзд.

До Дня Чорнобильської трагедії розпочато виплату разової адресної допомоги за кошти обласного бюджету

У рамках Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області передбачена виплата разової адресної допомоги за рахунок коштів обласної програми.
Майже 6,9 млн грн буде спрямовано на допомогу дружинам (чоловікам) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою (1735 осіб) та 7 сім’ям, у складі яких є діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. Розмір допомоги на кожну особу складає 4000 грн, повідомляє сайт Полтавської ОВА.
Виплата коштів буде здійснюватися з 15 квітня на поточний рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за місцем проживання.

Рятувальник Андрій Гречаний присвятив марафон пам’яті загиблих колег

Рятувальник із Полтавщини Андрій Гречаний пробіг марафон у Києві і присвятив його своїм колегам, які нещодавно загинули у Харкові. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Андрій подолав дистанцію 21 км у спорядженні рятувальника вагою понад 20 кг, щоб вшанувати пам’ять Владислава Легінова, Сергія Байдалінова та Володимира Матюшенка. Вони загинули під час повторного обстрілу Харкова, коли до місця влучання прибули всі служби.

Поділися:

Добавить комментарий